Pożegnanie Komendanta policji. Wiemy kto przejął jego obowiązki

Dziś w ostrowskiej komendzie policji odbyło się uroczyste pożegnanie komendanta Piotra Wilkowskiego. Nie zabrakło ciekawych przemów.

Podczas uroczystości mogliśmy dowiedzieć się, że Piotr Wilkowski rozpoczął pracę w policji jeszcze jako mieszkaniec Bogdaju (gm. Sośnie). Do pracy dojeżdżał PKSem będąc już ubranym w policyjny mundur.

– W burzliwych czasach wieją silne wiatry. Jak wieją silne wiatry, to tylko silne drzewa nie dają się obalić.

Ja chciałem panu podziękować, że pan w ciężkich czasach ustał jako mężczyzna i jako oficer. – ocenił Jarosław Urbaniak, poseł na Sejm.

Komendant ubolewał, że w gabinecie komendanta nie ma klimatyzacji, a elewacja komendy wymaga remontu. To część wyzwań, która spocznie na nowym komendancie.

– Zawsze byłem pełen podziwu wobec Janusza Grzesiaka z biura promocji starostwa powiatowego, który wszystkich zna z imienia, nazwiska oraz stanowiska.- rozpoczął podziękowania komendant.

Bardzo dziękował staroście Pawłowi Rajskiemu:

– Panie starosto, cieszy się moje serce, radują się moje oczy, szczęśliwa jest moja dusza, że dziś jest Pan ze mną. Ten okres współpracy będzie dla mnie bardzo ważny i bardzo go cenię. Pan starosta był obecny na wszystkich uroczystościach policji. Zawsze mogłem liczyć na jego wsparcie finansowe, ale również merytoryczne i duchowe. – wyznał szczerze podchodzący komendant Wilkowski.

Obowiązki Komendanta przejął Krystian Łapiński, będący do tej pory pierwszym zastępcą.

Krystian Łapiński, p. o. komendanta policji

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ukradł rower. Rozpoznajesz go?
Subskrybuj
Powiadom o

39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
donald benzyna PO 5
1 miesiąc temu

Urbaniak , kiedy paliwo PO 5 złotych?

Zomo
1 miesiąc temu

Komendant główny też odwołany . PO i Holowniacy robią czystki .

Gwidon
1 miesiąc temu

Powiedzmy że to zbieg okoliczności . Dwa miesiące po przewrocie grudniowym .

KOD
1 miesiąc temu

Same stare papugi a największą ka la fę POdobną jak bihamot ma Ur ba niak który tylko POtrafi POdskakiwać jak kangur i gadać głuPOty w telewizji żadnego odPOwiedzialnego stanowiska nie dostał

popopo
1 miesiąc temu

??? a gdzie kiedy ktoś go widzał w autobusie w mundurku ? . kto go w mundurku widziala 30 lat ? goscu cos ci się cyferki rozlazły .

developer
1 miesiąc temu

Zastępca chorowity długo nie posłuży.

ktoś
1 miesiąc temu

wiekowe towarzystwo psów -generałów , gdzie oni byli i co robili gdy złodzieje rozkradali infrastrukturę całego kraju ( np ZNTK- FABRYKA WAGON) ? To za bierność w tamtych czasach mają te belki i gwiazdki ? Czy za strzelanie gumową amunicją rolnikom po oczach ?

Zosia
1 miesiąc temu

Uroczystość bez plebanka?

SUZUKI
odpowiada  Zosia
1 miesiąc temu

Zosiu nie widzisz proboszcza.

Zosia
odpowiada  SUZUKI
1 miesiąc temu

Jakiś skromny jest.

Inkwizytor
1 miesiąc temu

Klimatyzacja mu się marzyła a drogowcy budowlańcy pracownicy w szklarniach w ociążu mają klimę POgięło się w główce zobaczymy jak PO wyborach pójdzie prąd do góry a chcą zamykać kopalnie

Dorota
1 miesiąc temu

Żegnamy komedianta,witamy następnego w prywatnej firmie pod nz policja.

Kaziu
odpowiada  Dorota
1 miesiąc temu

Pod Lidla z nimi

39
0
Napisz co o tym sądziszx