W środku nocy rozdał 300 pączków

Wczoraj wieczorem opisaliśmy sytuację mieszkańców gminy Ostrów Wielkopolski, którzy chcąc liczyć na dotację do OZE, musieli spędzić całą noc w gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim.

Ku zaskoczeniu wszystkich w środku nocy, około godziny 2.30 pojawił się darczyńca, który rozdał 300 pączków. Ze zdjęć wynika, że był nim Piotr Walkowski jr.

Jeden pączek ma około 400 kalorii, co z pewnością wzmocniło morale czekających mieszkańców.

Więcej o czekaniu w kolejce pisaliśmy tutaj

Mieszkańcy czuwają w kolejce. Przed nimi długa noc

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ukradł rower. Rozpoznajesz go?
Subskrybuj
Powiadom o

92 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zniesmaczony
2 miesięcy temu

Ciekawe czy jak go nie wybiorą przy kolejnej okazji także pączki przywiezie …?

Hojny Antek z cudzej torby
odpowiada  zniesmaczony
2 miesięcy temu

Wtedy nie:)

Małorolny
2 miesięcy temu

Uwielbiam za darmo. Byłem i wziąłem kilka sztuk. Trochę zawahał się przy tej ilości, ale powiedziałem, że będę na niego głosował, a nie będę.
Taki pączek w hurcie pewnie koło złotówki. Jak kupił i  rozdał 300 sztuk, czyli za 300 złotych to ma bezpłatną reklamę. Chociaż chyba nie do końca pozytywną, bo większość mieszkańców powiatu już dawno zrozumiała prawdziwe intencje tego zakłamanego rodu. 

Andrzej
2 miesięcy temu

A ja tu widzę inny problem o którym się nie mówi. 21 wiek a ludzie koczują jak za komuny. Gmina internetu nie ma czy znów pani Grażynka nie umiałaby klikać?

Marty
odpowiada  Andrzej
2 miesięcy temu

Byłoby przez internet, to dopiero by się niektórzy burzyli. Przecież nam Polakom nikt jeszcze nie dogodził.

666
2 miesięcy temu

Honoru i ambicji brakło. Po trupach do władzy, NIE!!! PO PĄCZKACH!!! Dobrze ze wielkanoc jest przed wyborami bedzie mial okazję jaja rozdawać, ojciec mieszał zupę w kotłach i myślał że na tym pojedzie całe życie a tu ZONK, teraz młody nierób robi ludziom wodę z mózgu.

Komar
2 miesięcy temu

Konfident! Popierał Mikołajczyka z PISu , to już powinno dać do myślenia NORMALNYM obywatelom. Tym bardziej że Mikołajczyka udupił inny PIŚor tzw. przez leśne dziadki „więzień polityczny ” Kamiński. To jak już taki kolo chce żeby ex wojewoda poszedł siedzieć, a kandydat Piotr takiego kogoś poparł, to już wiesz ze coś się dzieje.

🙂🙂🙂
2 miesięcy temu

Polecam widzieć daną sytuację z pozytywnej perspektywy. W tej widzę po prostu szacunek do drugiego człowieka oraz potrzebę zmian w organizacji takich przedsięwzięć na przyszłość. Brawo Panie Piotrze za obecność i wsparcie. Zawsze blisko ludzi to nie tylko słowa bez pokrycia👍

🤢🤢🤢
odpowiada  🙂🙂🙂
2 miesięcy temu

Chyba cię pogięło. Uciekaj gdzie pieprz rośnie i nie trolluj więcej.

obywatel
2 miesięcy temu

pączek wyborczy, nie kiełbasa?

Mieszkanka Biniewa
2 miesięcy temu

Piotr super inicjatywa. Widać że kolesie od Pyrczaka wypisują tutaj negatywne komentarze, tzn. boją się i słusznie bo stołki podzielili a teraz ktoś chce ich tego pozbawić. Rób swoje!

Daria
odpowiada  Mieszkanka Biniewa
2 miesięcy temu

Kto to jest pytczak

Sobótka
2 miesięcy temu

Brawo Piotrek, zawsze można liczyć na Ciebie w trudnych sytuacjach.

Mic
2 miesięcy temu

Dobra postawa.

92
0
Napisz co o tym sądziszx