Miasto rozdaje mieszkania. Jest jeden haczyk

Udostępnij
Tweet

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej „MZGM” Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza nabór wniosków w III edycji w 2023 r. Programu „Mieszkanie za remont”.

Zainteresowani udziałem w programie mogą składać jeden wniosek, wskazując w nim maksymalnie trzy wybrane lokale. Lista lokali wraz z opisem koniecznych do wykonania prac remontowych opublikowana jest na stronie www.mzgm.pl w zakładce „Mieszkanie za remont”. W zakładce znajduje się regulamin programu, który określa warunki udziału w Programie oraz formularz wniosku: https://www.mzgm.pl/program-mieszkanie-za-remont/

Wymagane załączniki do wniosku:

Zaświadczenie o zameldowaniu – wystawiane w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim w pokoju nr 117. Koszt wydania zaświadczenia wynosi 17 złotych.

Zaświadczenia o średnich dochodach netto z 3 ostatnich miesięcy, dotyczy wszystkich osób prowadzących wspólnie gospodarstwo domowe i zgłoszonych do wspólnego zamieszkiwania w lokalu.

 

Rozpatrzeniu podlegać będą wyłącznie wnioski w pełni i prawidłowo wypełnione na właściwym formularzu papierowym, zawierające wymagane załączniki, złożone w wyznaczonym terminie – złożone przed terminem i po terminie będą podlegały odrzuceniu. Wnioski rozpatrywane będą na podstawie oświadczeń w nich zawartych oraz załączonych dokumentów, a pozytywna opinia Komisji stanowić będzie podstawę do podpisania umowy o udostępnienie lokalu w celu wykonania remontu.

 

Wnioski należy składać w terminie od 11 grudnia 2023 r. do 15 grudnia 2023 r. osobiście w sekretariacie Spółki lub listownie na adres: Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej „MZGM” Sp. z o.o., ul. Kościuszki 14, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Szczegółowe informacje na temat lokali w ramach Programu „Mieszkanie za remont” dostępne są w siedzibie Spółki w pokoju nr 107, tel.: 62/ 50 66 233, 62/ 50 66 263, 663-332-491. Oględziny lokali odbywać się będą od 5 grudnia 2023 r. po uprzednim umówieniu się telefonicznym: 62/ 50 66 232, 62/ 50 66 242, 62 50 66 239, pokój nr 105.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Klasztorniak
2 miesięcy temu

Przestrzegam nowych nabywców,tanio nie jest, ja bym drugi raz w to nie poszedł, szukają jeleni do remontu, Spółdzielnia+ OZC które podniosło metr grzania wody 50zl metr! + Cudowne”tanie” ratki miasta za te przestronne mieszkania. 100 razy lepiej wybrać od dewelopera. Niestety kasa poszła a teraz kombinacja jak stąd uciec i się tego pozbyć i jak tylko będzie to możliwe, uciekamy stąd.

Zdzich
2 miesięcy temu

Kpina z rzeczywistosci…. Chyba tylko slepy w to pojdzie…

Piq
2 miesięcy temu

Bo za co? Mają też swoje sprawy…

ave
2 miesięcy temu

To tam gdzie posadzki sie zapadaja, sciany osiadaja, i nic nie spelnia norm?

28
0
Napisz co o tym sądziszx