Nie żyje mężczyzna po pożarze kamienicy (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

W niedzielę około godziny 21:30 wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ul. Krętej w Kępnie. W jego wyniku 58-letni mieszkaniec stracił życie.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia stwierdzono pożar jednego z lokali budynku wielorodzinnego. Z budynku przed przybyciem służb ewakuowało się 5 osób. Z informacji uzyskanych od mieszkańców ustalono, że w lokalu objętym pożarem pozostała jedna osoba.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia następnie wprowadzono dwie roty zabezpieczone w sprzęt ochrony układu oddechowego i linie gaśnicze. W trakcie działań gaśniczych strażacy ewakuowali z budynku dwie osoby z czego jedną nieprzytomną. Osoby ewakuowane zostały przekazane przybyłym na miejsce zdarzenia zespołom Pogotowia Ratunkowego. Pomimo wysiłków służb ratowniczych u jednej osoby stwierdzono zgon. Druga osoba została przetransportowana do szpitala w celu dalszej obserwacji. Działania gaśnicze doprowadziły do lokalizacji następnie całkowitego ugaszenia pożaru. Budynek oddymiono i sprawdzono kamerą termowizyjną oraz czujnikiem wielogazowym w celu potwierdzenie usunięcia zagrożenia – powiedział Radiu SUD kpt. Jakub Sobczak oficer prasowy PSP Kępno.

Ofiara pożaru, to 58-letni mężczyzna. Na miejscu pracowała pod okiem prokuratora ekipa dochodzeniowo-śledcza kępińskiej policji. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z OSP Kępno, OSP Baranów oraz JRG Kępno.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Niemowlę zamknięte w aucie. Ratowali je strażacy
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wenecja 🥃🍷🍺
2 miesięcy temu

Garbus wungla nimo O° Celsjusza w chacie. Nic tylko pogratulować inteligencji.😂 A grzejniki to tam już dawno popękały z mrozu.

Hubert z Wenecji
odpowiada  Wenecja 🥃🍷🍺
2 miesięcy temu

Pale śmierci i opony.

Miecia
odpowiada  Wenecja 🥃🍷🍺
2 miesięcy temu

Jutro nom przywiozą wyngiel z mops dwie tony. I 500zl na rachunki

SPAW - MET
odpowiada  Miecia
2 miesięcy temu

Najlepiej niech jeszcze spawacza z sobą zabiorą do tych grzejników.

4
0
Napisz co o tym sądziszx