Szokujące informacje nt. 19-latki, która szła z noworodkiem

Udostępnij
Tweet

Powracamy do tematu 19-letniej krotoszynianki, która w miniony piątek urodziła dziecko i niosła je na rękach. Pierwotnie twierdziła, że to nie jej dziecko, ale prawda szybko wyszła na jaw.

Okazuje się, że nastolatka urodziła dziecko w kompleksie leśnym, niedaleko strzelnicy przy ulicy Bractwa Kurkowego w Krotoszynie. Poród miał miejsce na łące. Kiedy 19-latka doszła do drogi prowadzącej z Krotoszyna do Sulmierzyc, zatrzymała jeden z jadących samochodów. Kierowca przyznał, że młoda kobieta była w złym stanie psychicznym i fizycznym.

Ponieważ ona nie miała telefonu, a on zasięgu, zawiózł młodą matkę do szpitala. Teraz wyszło na jaw, że 19-latka już dwa lata temu urodziła dziecko. Wtedy sąd rodzinny pozbawił ją praw rodzicielskich i przyznał opiekę babci.

Prokurator z Krotoszyna także w tym przypadku skierował wniosek do Sądu Rodzinnego o ustanowienie opiekuna prawnego dla dziewczynki.

19-latka pomieszkiwała w różnych miejscach, bez stałego miejsca zamieszkania.

Ta oraz podobne historie zmuszają do zastanowienia czy takie osoby powinny mieć prawo do rodzenia dzieci.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Niemowlę zamknięte w aucie. Ratowali je strażacy
Subskrybuj
Powiadom o

65 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
miejscowy
2 miesięcy temu

Z tego wynika że pierwszy raz miał 17 lat to jej jako nie pełnoletniej odebrano-po tym wszystkim widać ile była warta rodzina skoro musiała sie tułać..teraz kiedy jest pełnoletnia zdana na pomoc państwa,można pisać wszystko co najgorsze i mieszać z błotem-ale nie zabiła ,nie jest celebrytką którą zajmą sie wszystkie media ,łańcuszek pomocy =nie będzie,zrzutka pewnie też,zostawiona sama sobie popełni być może samobójstwo a tu będą krakać=dobrze jej tak ,jednej mniej-a że blisko po tym wszystkim bo reklamy od miesiąca to Wesołych Świąt jak będziecie jedli karpia na wigilię i mieli pusty talerz dla ,,gościa” …ja nie chodzę od lat do kościoła ale rodzina w te dni jest najważniejsza..jak i cały rok..

Mieszkaniec
2 miesięcy temu

Koleżanka ostrowskich siostrzyczek z Ostrowa Laury i Sandry coraz gorsze te dziewczyny

Norman
odpowiada  Mieszkaniec
2 miesięcy temu

Od tych siostrzyczek Laury i Sandry to ale śmierdzi ,jak się koło nich przejdzie,paloną trawą i czymś jeszcze,aż się rzygać chce, zresztą całe to towarzystwo śmierdzi🤮

Fazy do mokra i wilgotna
2 miesięcy temu

Mokra i wilgotna i tak całe życie spędzisz z wibratorem bo nikt Cię nie chce stara paskudna

Fazy do ostrowianka
2 miesięcy temu

Ostrowianka ty musiałaś korzystać z psychologa bo sama byś sobie nie poradziła w życiu daj szansę żyć innym może oni też z korzystają z psychologa

Fazy do gość
2 miesięcy temu

Ty jesteś gość na poziomie ta mała istota się urodziła może biedna ale ma prawo żyć jak człowiek bo może jeszcze wyrośnie na wielkiego człowieka

Fazy ostrowianka
2 miesięcy temu

Ostrowianka tobie trzeba podwiazac ten głupi łeb może zamiast pierdziec to trochę więcej tlenu do mózgu dostaniesz

Pawlak do montażu wilgotna
2 miesięcy temu

Właśnie o tym piszę ale ty tego nie rozumiesz bo myślisz ja pospolita vagina

Maliniak
2 miesięcy temu

Czyli to nie bylo jej pierwsze rodeo. Proby usprawiedliwienia sa, jak chodzi o kobiete, ale jak mezczyzna ma problemy to slyszy tylko zeby dorosnac i nie stekac. Najlepszy przykla sady rodzinne i alimenty i nikt nie powie biedny chlopak wydymany przez zone i system.

Pawlak
2 miesięcy temu

Właśnie kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci w nią kamieniem i proboszczowi robi palę dalej

Mokra i wilgotna
odpowiada  Pawlak
2 miesięcy temu

Ciekawe co wasze mamuśki robiły i z kim, jak były młode i zawsze chętne na ten teges? Nikt z was tu piszących sku***syny nie wie tak na prawdę czy was listonosz lub kominiarz nie zrobił czasem, jak tata był w pracy hehe. 😂

Jan
odpowiada  Pawlak
2 miesięcy temu

Nie każdy proboszcz jest g9jem z mafii LxBT.To że tak myślisz, wynika z Twojej niewiedzy w jaki sposób media manipulują Twoim umysłem i widać że w Twoim przypadku udało się.

65
0
Napisz co o tym sądziszx