Ostrowska Jesień Biegowa w śniegu (ZDJĘCIA i wyniki)

Udostępnij
Tweet

Biegacze, którzy wzięli udział w Ostrowskiej Jesieni Biegowej mieli za przeciwnika nie tylko swoje słabości, ale również zimową aurę, która zawitała tego dnia. Zawodnicy musieli bardzo uważać na śliskie fragmenty trasy.

19 osób ukończyło bieg maratoński. Pierwszy na mecie zameldował się Artur Drobczyński z Rogaszyc uzyskując czas 3 godziny i 20 minut. Drugi był Przemysław Ceglarek z Ostrowa, a trzeci na podium stanął Paweł Miszczyński z Jankowa Przygodzkiego. Najlepszą kobietą była Katarzyna Korniewicz z Kalisza z czasem 3 godziny 39 minut i 1 sek.

W biegu na dystansie 5 kilometrów najlepszy był Rafał Tomowiak z Żakowa, drugi Michał Wawrzyniak z Ostrowa Wlkp. i trzeci Konrad Janczak z Kalisza. Tuż za podium zameldował się Piotr Rudowicz z Radłowa. Zwycięzca uzyskał czas 19 minut i 2 sekundy. Na najkrótszym dystansie wystartowało 60 osób.

Bieg na 10 kilometrów 57 zawodników. Najszybszy z czasem 39 minut i 50 sek. był kaliszanin Marcin Karasiński. 2. Kryspin Biniaszczyk z Koźminka 3. Bartłomiej Melka z Ostrowa Wlkp.

Najpopularniejszy okazał się bieg na 15 kilometrów. Wystartowało tu 78 zawodników. Pierwszy był Mateusz Grajek z Ostrowa Wlkp. (55 m 30 sek.). 2. Przemysław Majda z klubu LZS Baszta Wyszyna 3. Michał Rudko z Zdziechowic. 4. Jakub Frankowski z Wysocka Małego.

Gratulujemy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Sytuacja Maksia przed Świętami
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Herr Donald
18 dni temu

i tak prędzej czy później każdy z niech tojnie

Herr
18 dni temu

i tak każdy z niech tojtnie prędzej czy później

Gg
18 dni temu

To człowiek może tyle przebiec za jednym razem ! Ciekawe ?

........
18 dni temu

A jutro L 4… i chorobowe do końca tygodnia….

Ja
odpowiada  ........
18 dni temu

Chyba ty.Im na pewno pogoda nie zagraża

........
odpowiada  Ja
18 dni temu

A skąd ta pewność ?

6
0
Napisz co o tym sądziszx