Przyjeżdża Donald Tusk

Udostępnij
Tweet

Wieczorem potwierdzono wizytę Donalda Tuska na terenie południowej Wielkopolski. Środę (20.09.2023) rozpocznie od wizyty w Brzezinach (powiat sieradzki), a następnie uda się do Kępna. Stamtąd przejedzie do Sieroszewic (powiat ostrowski) i później odjedzie do Leszna.

Lider opozycji już o godzinie 8 rano spotka się z mieszkanką protestującą przeciwko planowanemu przebiegowi kolei dużych prędkości. Na żywo Tuska będzie można zobaczyć na kępińskim Rynku, gdzie pojawi się o godzinie 11 i weźmie udział w konferencji prasowej.

Przed godziną 14 dotrze do Sieroszewic i odwiedzi jedną z nowoczesnych firm w branży ślusarskiej. Dalej odjedzie do Leszna gdzie będzie spotkanie m.in. z młodzieżą.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ujawniono ciało na przystanku (ZDJĘCIA) AKTUALIZACJA
Subskrybuj
Powiadom o
187 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zenek
9 miesięcy temu

Ich heise Donald.Ich niemiecki gnój i zdradziecki ryj.Ja ja ja ich sprzedoł pół Polski ich love Makrele i Macrona i przybyszuf na pontonach.Ich zrobić z Polski rozpiździaj

Jan
9 miesięcy temu

sprzedawczyk brukseli i niemiec

Kurdupel
odpowiada  Jan
9 miesięcy temu

kazdy tvp opetany to pie.. masz inne argumenty? ile pisiorow ma niemiecki nazwiska? Ich tez od niemcow wyzywasz? a co kaczor takiego robi, oprocz rozdawnictwa, drozyzny.. albo jestes dziadem co pobiera 13ste emeryture albo dzieciorobem co zaciera raczki na 500+..

Ostatnio edytowany 9 miesięcy temu by Kurdupel
Ad
odpowiada  Kurdupel
9 miesięcy temu

RUDY sepleniacz niech wraca do malowania kominów! ZDRAJCA!

187
0
Napisz co o tym sądziszx