Gwiazda Big Brothera startuje do Senatu!

Udostępnij
Tweet

Dużym zaskoczeniem okazała się kandydatura do Senatu z naszego okręgu gwiazdy pierwszej edycji Big Brothera, emitowanego w TVN. Kobieta z dużym poczuciem humoru postanowiła wystartować z listy komitetu „Bezpartyjni”.

O kim mowa? Manuela Michalak, sympatyczna i lekko korpulentna blondynka z zaraźliwym śmiechem. W ostatnich latach związana z kaliskim inkubatorem przedsiębiorczości, gdzie jest prezesem rady ekspertów.

Pozostali kandydaci do Senatu:

Nazwisko i imionaKomitetZawódMiejscowość zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej lub poparcie
MATECKA Ewa JolantaKKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONIarcheologOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
MICHALAK Manuela AnnaKW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCYprzedsiębiorcaLubońnie należy do partii politycznej
MIKOŁAJCZYK ŁukaszKW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆnauczycielOstrów Wielkopolskiczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
PIECHOWIAK PiotrKW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆprzedsiębiorcaGorzyce Wielkieczłonek partii politycznej: Ruch Narodowy

Lista do Sejmu Bezpartyjnych zawiera głównie kandydatów z Leszna i Kalisza.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Wzruszający powrót na łono natury (WIDEO)
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiak
9 miesięcy temu

Wewnętrznie Platforma Obywatelska się gotuje i prowadzą wojenki wewnętrzne liderów. Z jednej strony pani Matecka od Schetyny, a z drugiej pani Michalak związana ze stacją TVN Donalda.

Basia
10 miesięcy temu

Do Senatu tylko Mikołajczyk! Najbardziej pracowity i znający problemy regionu! Z tych dwóch kobiet to zdecydowanie wolałabym Manuelę! Ale głos jest jednej wiec X przy Mikołajczyku stawiam!

True
10 miesięcy temu

KKW KOALICJA OBYWATELSKA to ukryty tusk i jego banda platforma obywatelska

Andrzej
odpowiada  True
10 miesięcy temu

Lepsza pewnie ta banda od obecnej, tłustych kotów.

Ostrowisnka
10 miesięcy temu

Czyżby Tusk nie chciał w senacie pani Mstrvkiej że wystawił jej gwiazdę TVN Manuelę? TVN to przecież medialne zaplecze Tuska.

21
0
Napisz co o tym sądziszx