Gwiazda Big Brothera startuje do Senatu!

Udostępnij
Tweet

Dużym zaskoczeniem okazała się kandydatura do Senatu z naszego okręgu gwiazdy pierwszej edycji Big Brothera, emitowanego w TVN. Kobieta z dużym poczuciem humoru postanowiła wystartować z listy komitetu „Bezpartyjni”.

O kim mowa? Manuela Michalak, sympatyczna i lekko korpulentna blondynka z zaraźliwym śmiechem. W ostatnich latach związana z kaliskim inkubatorem przedsiębiorczości, gdzie jest prezesem rady ekspertów.

Pozostali kandydaci do Senatu:

Nazwisko i imiona Komitet Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
MATECKA Ewa Jolanta KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI archeolog Ostrów Wielkopolski członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
MICHALAK Manuela Anna KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY przedsiębiorca Luboń nie należy do partii politycznej
MIKOŁAJCZYK Łukasz KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ nauczyciel Ostrów Wielkopolski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
PIECHOWIAK Piotr KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ przedsiębiorca Gorzyce Wielkie członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Lista do Sejmu Bezpartyjnych zawiera głównie kandydatów z Leszna i Kalisza.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Rolnik szuka żony. Ostrowianin znalazł rolniczkę?
Subskrybuj
Powiadom o

21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiak
15 godzin temu

Wewnętrznie Platforma Obywatelska się gotuje i prowadzą wojenki wewnętrzne liderów. Z jednej strony pani Matecka od Schetyny, a z drugiej pani Michalak związana ze stacją TVN Donalda.

Basia
18 dni temu

Do Senatu tylko Mikołajczyk! Najbardziej pracowity i znający problemy regionu! Z tych dwóch kobiet to zdecydowanie wolałabym Manuelę! Ale głos jest jednej wiec X przy Mikołajczyku stawiam!

True
19 dni temu

KKW KOALICJA OBYWATELSKA to ukryty tusk i jego banda platforma obywatelska

Andrzej
odpowiada  True
18 dni temu

Lepsza pewnie ta banda od obecnej, tłustych kotów.

Ostrowisnka
19 dni temu

Czyżby Tusk nie chciał w senacie pani Mstrvkiej że wystawił jej gwiazdę TVN Manuelę? TVN to przecież medialne zaplecze Tuska.

21
0
Napisz co o tym sądziszx