Ulubione atrakcje z basenu powracają

Nocne Pływanie, nurkowanie na rafie, wodny aerobik, a do tego orzeźwiające kąpiele i mnóstwo frajdy dla najmłodszych. Tak bawimy się na “Olimpijskiej”. Ostatnie, upalne dni to tysiące odwiedzających. Basen Miejski „Olimpijska” możemy zdecydowanie uznać ulubionym miejscem tego lata!

“Świetny basen!”; “Rewelacja!”; “Super!”; “Jesteśmy dumni z naszego pięknego basenu “Olimpijska”!”; “W każdym mieście taki basen powinien być!” – to tylko niewielka część komentarzy, które zamieścili miłośnicy wodnych atrakcji z całego kraju po zobaczeniu filmowej relacji z Nocnego Pływania.

– Atrakcje na naszej „Olimpijskiej” bardzo Wam się spodobały! Nocne Pływanie zdobyło wielu sympatyków z Ostrowa Wielkopolskiego, ale nie tylko, i bije rekordy popularności! Bardzo się cieszę, że w Ostrowie Wielkopolskim mamy takie miejsce. Była to jedna z pierwszych rekreacyjno – sportowych inwestycji, którą zrealizowałam będąc prezydentem miasta i dziś chwalimy się nią z dumą – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Ostatnie dni to wysokie temperatury i upał. Wielu mieszkańców regionu ochłody i dobrej zabawy szukało na Basenie Miejskim “Olimpijska” w Ostrowie Wielkopolskim. Tylko od 12 do 20 sierpnia kąpielisko odwiedziło ponad 18,5 tysiąca ludzi. Na zaproszenia Nurkowanie na Rafie odpowiedziało ponad 3 tysiące miłośników wodnych szaleństw. Podobnie było również z Nocnym Pływaniem!

Basenowych atrakcji zazdroszczą nam mieszkańcy Warszawy, Bydgoszczy, Krakowa, Pleszewa i wielu innych polskich miast. Film z relacją z nocnych kąpieli na stronie Ostrów Wielkopolski. Miasto z sercem polubiło ponad 4 tys. osób z całej Polski, 600 udostępniło, niemal 200 chwaliło w komentarzach! Ponad milion osób zobaczyło jak wygląda Nocne Pływanie w naszym mieście.

Przypominamy, że w każdy weekend (poza dniami, gdy na basenie jest rozłożona rafa) możecie wziąć udział w wodnym aerobiku na “Olimpijskiej”. Tu zapraszamy o godzinie 13:00 oraz 16:00!

W kalendarzu “Olimpijskiej” nie brakuje kolejnych atrakcji! W niedzielę, 27 sierpnia znów będziemy oglądać rafę. Chcemy jednak, by to nurkowanie było rekordowe! Podczas ostatniego spotkania pod wodę zeszło 246 osób. Tym razem przygotowujemy 500 dyplomów dla nurkujących! Zapraszamy od godziny 10:00. Sprzęt, rafa są już gotowe. Bądź tego dnia z nami i wspólnie pobijmy ten rekord.

CZYTAJ  Pierwszy motocyklista rozpoczął sezon od wizyty w szpitalu

Przyjdź na basen, zarejestruj się na miejscu i zanurkuj!

Olimpijska, 6 lat temu, bo 23 czerwca 2017 roku, została uroczyście otwarta po modernizacji. Od tego czasu cieszy się ogromną popularnością. To idealne miejsce podczas upalnych dni, które mieszkańcy pokochali. Najlepiej świadczą o tym liczby: tylko podczas ubiegłorocznego sezonu letniego, z basenu skorzystało 52 tysiące mieszkańców. To pokazuje, jak oczekiwana i potrzebna była to inwestycja.

Basen jest otwarty od poniedziałku do piątku: od godziny 10:00 do 21:00, a w weekendy i święta do godziny 22.00.

Ceny biletów pozostają na tym samym poziomie, jak w roku ubiegłym. Bilety można kupić zarówno w kasie „Olimpijskiej”, ale również przez Internet → tutaj.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tina
6 miesięcy temu

Super obiekt. Dla maluszków, dorosłych i babć.

jazzal
6 miesięcy temu

Niebieska woda. Ja podziękuję

Człowiek
6 miesięcy temu

W ostrzeszowie od wielu wielu lat są dwa baseny obok siebie i też jest git i jakoś nikt się tym nie szczyci

Mieszkaniec ®
6 miesięcy temu

Basen na Rejtana przydało by się go wskrzesić

Człowiek
odpowiada  Mieszkaniec ®
6 miesięcy temu

Popieram 🙂

***** ***
odpowiada  Człowiek
6 miesięcy temu

Moje dzieciństwo,kiedy to było 😛

Kamzol
odpowiada  Mieszkaniec ®
6 miesięcy temu

Próbowaliśmy go odkupić ale właściciel nie jest zainteresowany. Widocznie moglibyśmy stanowić alternatywę dla gości i konkurencję która mogłaby odciągnąć klientów do miejskiego i piasków

7
0
Napisz co o tym sądziszx