OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
17-latek na motocyklu w stanie ciężkim

17-latek na motocyklu w stanie ciężkim

Dzisiaj około godziny 10 rano na ulicy Wrocławskiej w Międzyborzu doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i kierującego samochodem osobowym. Poszkodowany został 17-latek jadący jednośladem. Na miejsce wezwano straż pożarną, karetkę pogotowia i policję, która ustala okoliczności zdarzenia.

17-latek trafił do ostrowskiego szpitala z urazem wielonarządowym. Jest na oddziale intensywnej terapii.

Z ustaleń policji wynika, że motocyklista podróżujący po ulicy Wrocławskiej zderzył się z Audi jadącym z naprzeciwka i skręcającym w ul. Sycowską. Kobieta kierująca Audi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście.

W wyniku zderzenia poszkodowany motocyklista odniósł obrażenia miednicy.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!
30 komentarzy
Lividium
3 lat temu

To nie wina audi tylko kierowcy i po co sie rozpisywać

Twój wielbiciel
odpowiada  Lividium
3 lat temu

Widzę że pusto w głowie

fizyka
3 lat temu

Fizyki nie oszukasz – patrząc na uszkodzenia Audi widać, że otrzymało dużą dawkę energii kinetycznej. Trudno to zrobić takim motorkiem jadąc 40km/h – takie ograniczenie tam obowiązuje. Do tego motorek „przeskoczył” barierkę i murek.

Kierowca
odpowiada  fizyka
3 lat temu

Motorek nie przeskoczył barierki ani murku tylko ludzie go tam przeciagli :/ fakt jest tam 40 ale to audi uderzyło w motocykl a nie motocykl w audi

Koliber
3 lat temu

I pewnie komorka w łapie

Kierowca
3 lat temu

Audi wyjeżdżało z ul.sycowskiej i skręcało w kierunku ose. Chłopak jest w ciężkim stanie lekarze dają Mu 50%na przeżycie 🙁 więc pseudo kierowcy darujcie sobie daremne komentarze. Ten co jeździł motocyklem ciezarowka i jeździ osobowym wie kto i jak się zachowuje na drodze .więcej uwagi mniej pośpiechu

Ewa
odpowiada  Kierowca
2 lat temu

Wiadomo w jakim teraz jest stanie, czy jest jakaś poprawa?

Nie ważne kto XD
3 lat temu

Jebane dxxile nawet nie macie serce do osoby która prowadziła te audi, chłopak jechał ponad 100 wiec nie piszcie tak o tej kobiecie, tez nie wiecie co teraz przyzywa w tej chwili

Sandra
odpowiada  Nie ważne kto XD
3 lat temu

Ewidentnie jej wina więc skończ pierd***c i bronić tej kobiety!

Krytyk
odpowiada  Nie ważne kto XD
3 lat temu

Skąd wiesz że akurat jechał ponad 100? Robiłeś pomiar prędkości?

rrrr
odpowiada  Nie ważne kto XD
3 lat temu

ty wiesz akurat ile chlopak jechał!

‚Zn
odpowiada  rrrr
3 lat temu

Wystarczy obczaić sobie jego tik toka 😉 i widząc po mieście jak jeździ + na taki wyrzut jak go wywaliło napewno nie jechał 40/50 km

Człowiek którego nikt nie zna
odpowiada  ‚Zn
3 lat temu

No już tik toka jego się nie zobaczy ciekawe dlaczego usunięte są wszystkie prawie jego filmiki między innymi jak wyprzedza na podwójnej itp

Laweta
3 lat temu

Kolejny przypadek Audi!!! Cztery zera na masce a piąte w środku!!!! I co obrońcy Audi?!!! Jesteście bezmózgami!!!!

Holownik
odpowiada  Laweta
3 lat temu

BMW rdzewieje szybciej niż jedzie.

Helmut
odpowiada  Holownik
3 lat temu

I w dodatku się pali. 😂

Xyz
odpowiada  Laweta
3 lat temu

A ty masz mózg???

niki2
odpowiada  Laweta
3 lat temu

kolejny pedałek zazdrośnik , ze nie stać go na markę premium , za robotę się weś

Alan
3 lat temu

Na pewno jechał 50 km/h ….

dziadek Jesusa
3 lat temu

Ślepe babsko. Do garów a nie za prowadzenie czterech zer się bierze

Sandra
odpowiada  dziadek Jesusa
3 lat temu

Racja!

Marcel
3 lat temu

Ze skuterzystą

Znawca
odpowiada  Marcel
3 lat temu

A może z motorzystą?

gość w
3 lat temu

sp………. chłopakowi życie

‚Zn
odpowiada  gość w
3 lat temu

Ona sama będzie mieć traumę do końca zycia 😉

Dobry trunek na frasunek
odpowiada  ‚Zn
3 lat temu

Tak traumę. Zapije porządnie i zapomni o sprawie.

gość w
odpowiada  ‚Zn
3 lat temu

albo będzie miała to gdzieś

30
0
Napisz co o tym sądziszx
×