To cud, że nikogo nie rozjechał

Obywatel Ukrainy wyjeżdżając z ulicy Północnej na skrzyżowaniu z ulicą Limanowskiego gwałtownie skręcił w prawo i uderzył w słup energetyczny przy przystanku autobusowym. Około 35-letni mężczyzna wydmuchał 2.2 promila alkoholu.

Można mówić o dużym cudzie, bo o godzinie 15 na Piaski i w stronę centrum jeździli rowerzyści, osoby na hulajnogach i piesi w odstępach co około 10-15 sekund. Pijany kierowca szczęśliwie w nikogo nie uderzył i nie rozjechał.

Renault megane zostało skasowane, a mężczyzna odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji pod wpływem.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pierwszy motocyklista rozpoczął sezon od wizyty w szpitalu
Subskrybuj
Powiadom o

56 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Polski patriota
9 miesięcy temu

I tak mu nic nie zrobią. On nawet OC na pewno nie ma. Przecierz jest w gościach u przyjaciół. A może to ten co w Dębnicy przystanki wysmarował czerwona farbą – Śmiert ljaham co znaczy Śmierć Polakom…???

Dzik
9 miesięcy temu

Won do siebie … Każdy po kolei!!!

Mruk
9 miesięcy temu

Ukraińcy coraz bardziej bezczelnie zachowują się w naszym kraju a będzie jeszcze gorzej w tym wszystkim tylko ich utwierdza poddancza i usluzna polityka Pisu

yyhyyyy
9 miesięcy temu

Nasi rodacy też piją za granicą , tyle tylko ,że ostatnio bardzo się to ukróciło przez wysokie mandaty.. Może by czas pomyśleć ,że w takim przypadku danego delikwenta odsyłamy do swojego kraju ?! Oczywiście to nie przejdzie , ponieważ rząd jest zadowolony z ich obecności.. wypełniają oni nasz rynek pracy

Tatar
9 miesięcy temu

Deportować.

Ja
9 miesięcy temu

Nie pojemaju bo tylko hlaju. Deportacja w trybie natychmiastowym,my mamy pomagać potrzebującym „braciom” a oni walczą ale ze sobą. Wypad na front i tyle w temacie. Gdyby z kilkoma imprezowiczami tak zrobiono to zaczęli by się pilnować bo z nimi inaczej nie można. Dasz im palec to wezmą rękę a flagi banderowców wywieszają w całej Europie bo to ich „symbol walki o niepodległość”. Czas przejrzeć na oczy i zrobić z nimi porządek.

aj
9 miesięcy temu

przeciez on powinien bronic swojego kraju,przecież tam jest wojna? hmm?

Aneks
9 miesięcy temu

Czyli ma się rozumieć, że będzie ukarany tak jak by był Polakiem bez żadnej taryfy ulgowej.

marek
odpowiada  Aneks
9 miesięcy temu

nic nie odpowie . im głos z głowy spaść nie może. Oni są nietykalni, a co innego Polaczki

Adam
9 miesięcy temu

Na wojnę znim ns Ukrainę i całkowity zakaz wjazdu do Polski trzeba ich eliminować.pobrać odciski palców bo pojedzie na Ukrainę i zmieni nazwisko oczywiście kupi sobie nowe dokunenty

Xx
9 miesięcy temu

Nic się nie stało upomnienie dla niego bo z Ukrainy.

1 2 3 5
56
0
Napisz co o tym sądziszx