OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Autem ściął potężne drzewo❗(ZDJĘCIA)

Autem ściął potężne drzewo❗(ZDJĘCIA)

W niedzielny wieczór doszło do strasznie wyglądającego wypadku. Samochód osobowy peugeot z impetem uderzył w przydrożne, potężne drzewo i ściął je u podstawy. Drzewo zostało wyrwane z korzeniami.

Żeby wydobyć poszkodowanego z rozbitego pojazdu strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Młody mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, który przetransportował go do szpitala w Jarocinie. Do wypadku doszło na drodze powiatowej koło miejscowości Golina.

źródło: Jarocin112.pl

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  30. Dni Odolanowa. Trzy dni koncertów, atrakcji i świętowania
17 komentarzy
Jeszcze nie zgred już nie małolat
3 lat temu

Szkoda drzewa

TOYA
3 lat temu

Jednak Peugoty twarde.

Prawicowiec
3 lat temu

Pisdowcy mogą ścinać a kierowca nie!!. Takie mamy prawo .Dla równych i rowniejszych.

17
0
Napisz co o tym sądziszx
×