Właściciel: sam z tego wyjdzie❗

Do bulwersującej interwencji doszło w jednej z podkaliskich wsi. Właścicielowi odebrano psy, które były skrajnie wychudzone.

Wolontariuszka z kaliskiego stowarzyszenia Help Animals w trybie pilnym udała się na posesję w jednej z podkaliskich wsi. Zgłoszenie dotyczyło umierającego psa.

Na miejscu znajdował się skrajnie zagłodzony pies, który nie był w stanie sam wyjść z budy. Był tak słaby, że nie mógł utrzymać głowy.

Drugi psiak, przy budzie, także wychudzony. Bulwersujący jest fakt, że „opiekun” przyznał, że pies jest chory, ale sam z tego wyjdzie, jak to miało już miejsce jakiś czas temu.

Charlie, takie imię o nas dostał, został zabrany w stanie zagrożenia życia. Również odebraliśmy towarzyszkę jego niedoli – Tinkę.

Sprawa zgłoszona na policję.
Jeżeli ktoś z Państwa chciałby podarować karmę dla naszych chudzielców, można to zrobić w sklepie TAJGA.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pieniądze były zakopane w lesie
Subskrybuj
Powiadom o

32 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
1 rok temu

Nie dać gnojkowi żreć przez miesiąc i patrzeć jak chudnie i uwiązać na łańcuchu za słabe kary dla takich zwyrodnialcow

Daga
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Tylko miesiąc?

Potwór właściciel
1 rok temu

Mordę tego zwyrodnialca upublicznić !!!!!!!!!!!!!! 5 tka dla zwierząt się kłania. Kaczyński chciał dobrze.

Ewa
1 rok temu

Z właścicielem do weterynarza i uśpić

Psia mama
1 rok temu

Wielkie wyrazy uznania i podziękowanie osobom które robią tyle dobrego, natomiast powinno się pokazywać twarze oprawców i wymieniać z nazwiska

M.
odpowiada  Psia mama
1 rok temu

Koniecznie!

Ostrowianka
1 rok temu

Chyrę wiejskie dno dla którego pies to pasożyt któremu nie musi dawać jeść i pić ,😡chory to jest na ten pusty walnięty łeb ,sam się nażarł a psy zdychały z głodu i pragnienia ,jak inni to on też,to się nigdy nie zmieni,grzywna taka aby nigdy tego nie zapomniał bo kasa najbardziej boli i kara za znęcanie się ewidentne .

Ostrowiak
1 rok temu

Kurde,co za potwór w ludzkiej skórze….Walcz piesku.

Ostrów
1 rok temu

Wspaniale,że jesteście, że pomagacie dobro wraca a takie zwyrodnialce niech karma dopadnie pewnie dziad sam zapuszczony a psu żałował

Ooo
1 rok temu

Mnie zawsze zastanawia, po jaka cholerę ludzie biorą psa i zamykają go w kojcu, ale o trzymają na łańcuchu. To po co im ten pies? Żeby coś sobie siedziało zapomniane gdzieś w rogu posesji?

Jolanta
odpowiada  Ooo
1 rok temu

Ostatnio często widzę to zjawisko na nowo wybudowanych posesjach ! Pies w kojcu, nigdy nie wypuszczany!To bestialstwo. Jeśli ma się zwierzę, trzeba zaspokajać jego podstawowe potrzeby, m. in. też i ruch. Posesje wielkie, a pies patrzy tylko na nie przez kraty. Ci właściciele nie powinni mieć zwierząt i kupić sobie alarm!

32
0
Napisz co o tym sądziszx