Policja na poważnie zajęła się „Wiedźmą”. Czy Sąd też stanie na wysokości zadania?

Udostępnij
Tweet

Powracamy do tematu mężczyzny, który swoim zachowaniem terroryzuje mieszkańców i pracowników z rejonu ulic Asnyka i Śmigielskiego w Ostrowie Wlkp. Policja przedstawiła dotychczasowe działania.

Wobec mężczyzny obecnie toczy się postępowanie przygotowawcze o przestępstwo określone w artykule 288 § 1 oraz 190 § 1 kodeksu karnego oraz dochodzenie prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Ostrowie Wielkopolskim w związku z interwencją z dnia 27 grudnia 2022 roku, gdzie mężczyzna znieważył funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim czym popełnił przestępstwo z artykułu 226 kodeksu karnego.

Ponadto policjanci wystosowali pismo do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostrowie Wielkopolskim o ponowne rozpatrzenie i skierowanie wniosku do Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim celem leczenia mężczyzny. Mężczyzna jest osobą bezdomną, która prowadzi koczowniczy tryb życia.

Od października wobec wymienionego toczyło się 6 postępowań w sprawach o wykroczenie.

Z naszych ustaleń wynika, że prokurator nałożył na mężczyznę zakaz zbliżania się do pracownic, które zdecydowały się złożyć zawiadomienie na policji. Dodatkowo musi dwa razy w tygodniu stawiać się na komendzie w ramach dozoru policyjnego.

Ostrowski Sąd – według ostrowskiej policji – już raz rozpatrzył wniosek o skierowanie mężczyzny na przymusowe leczenie. Z niewiadomego powodu wniosek został rozpatrzony negatywnie. Może jeśli następnym razem wejdzie do budynku sądu załatwić swoje potrzeby fizjologiczne na korytarzu oraz zacznie wymachiwać nożem, to decyzja zostanie rozpatrzona pozytywnie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Nie pozostał obojętny na jej los
Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
1 rok temu

Takie jest prawo sądu niewinnego chorego niepełnosprawnego skazać bez przesłuchania a człowieka z którym powinno się coś zrobić nic się nie robi i gdzie sprawiedliwość

Ciekawy
1 rok temu

Policji na ambicje weszło

Gimbo
1 rok temu

Nie wiem czy to ta sama Osoba ale kiedyś często podróżowała na gapę Autobusem 19E na trasie Kalisz-Ostrów Wlkp i bardzo często szukała zaczepki Takie są wolne polskie Sądy które lekceważą zagrożenie do póki nie dojdzie do Tragedii ,trzeba również zaznaczyć że polskie Sądy od 2016 stosują tzw Strajk włoski

Wiedźmin
odpowiada  Gimbo
1 rok temu

Najlepszy jest ten stary pseudo skinhead co latem chodzi w kurtce typu ,, flek ” kiedyś nosił nawet jakaś ruską czapkę generała , albo ten stary pedał co jeździ po Ostrowie rowerem z poprzyczepianymi miśkami. Koszulka t-shirt zawiązana tak z przodu że pół brzucha na wierzchu i skórzane spodenki latem. Gejus jak ,,byk” z daleka. A z Kalisza gospodarze wcześnie rano zwłaszcza w sezonie, jadą w autobusie na targ do Ostrowa z kurami i kaczkami na handel. W torbach na zamek pochowane te żyjątka , gdaczą na pół autobusu. Do czego to doszło na tym świecie, żeby człowiek musiał oglądać własnymi oczami takie rzeczy? Czy to zapowiedź Apokalipsy czy co? Świat oszalał i ludzie już dawno też.

Bareja
1 rok temu

Kiedyś tam mieszkałem. Lata 90te i początek 2000. Może i było od groma penerów i kiboli ale taka sytuacja była by nie do pomyślenia bo sami z tym chwastem zrobili by porządek. A teraz mamy ciotowate czasy to i ludzie ciotowaci i chodzi sobie taki szczur i robi co chce

Asd
1 rok temu

Mam nadzieję że wiedźma nasrał niebieskim w aucie. 🤣🤣🤣

Gimbo
odpowiada  Asd
1 rok temu

A wiesz o tym że rasistowskie wypowiedzi podlegają karze

Pier..ol system, wolnym bądź.
1 rok temu

Ostatni Mohikanin.
Zystem zabija wolnego człowieka.

Do Pier..ol system,wolnym bądź
odpowiada  Pier..ol system, wolnym bądź.
1 rok temu

Widać że ta wolność zjadła ci już szare komórki zabijając twój ” zystem”. A wolność nie polega na robieniu wszystkiego na opak. Wiesz jakby świat wyglądał gdyby wszyscy robili co im się podoba? Właśnie tym różnimy się od małpy, jednak nie do każdego to dotarło.

Pier..ol system, wolnym bądź.

Patrzaj na nie rzad, robią co im sie podoba?
I co robisz?
Nic nie robisz?
Zystem bo funkjonuje dla ich zysku!

Marcin Łopian
odpowiada  Pier..ol system, wolnym bądź.
1 rok temu

On jest tak samo wolny, jak prezydent RP.

Pier..ol system, wolnym bądź.
odpowiada  Marcin Łopian
1 rok temu

O umysl ci chodzi?
Halo dzwoni 🍜 makaron.

Do Pier..ol system,wolnym bądź
odpowiada  Pier..ol system, wolnym bądź.
1 rok temu

Zmień dilera bo obecny cię oszukuje. Na trzy wypowiedzi trzy bez ładu i składu.

Pier..ol system, wolnym bądź.

Wyłącz telewizor, włącz myślenie.
I przestań sam się oszukiwać.
Czy wiesz jak wygląda nowoczesne niewolnictwo?

Dyzma.
1 rok temu

Sąd jak to sąd na początek zapyta czy jest lewakiem czy pisiorem jak lewak to go Nojman będzie bronił jak niepodległości i dalej będzie robił to co robi…

Andrzej
odpowiada  Dyzma.
1 rok temu

Ten bezdomny nawet nie wie o czym piszesz. Wyjmij głowę z du..

Szymon
1 rok temu

Po prostu jeszcze nie dostał wpie…l i dopóki nie dostanie będzie srał łał i tak zachowywał. Guma i wąskie drzwi.

Matkas
odpowiada  Szymon
1 rok temu

Czyli co mogę iść nasrać i nasikać pod sąd i jest ok.czy tylko w innych miejscach moźna???????

dramat
odpowiada  Szymon
1 rok temu

skąd się biorą takie txxpakii !! DRAMAT! No ale jest net to można pocwaniakować ! Żebyś nie musiał głókować twoim pustostanem.. gość regularnie jest obijany, co widać miedzy innymi po jego twarzy. Tak więc internetowy mocarzu SKUCHA

Rrrr
1 rok temu

Masakra jakas . Ciekawe kto poniesie odpowiedzialność jak ten świr komuś coś zrobi

dziadek
1 rok temu

oczywiście wielokrotne notowanie przez policję nic nie dało .Pozostało tylko kosztami sądowymi obciążyć skarb państwa czyli nas .Nowy rok nowe statystyki znów policja będzie mogła się wykazać skutecznością .Patologia rządzi .

Dziadyga
odpowiada  dziadek
1 rok temu

A co Ty dziadzie czepiasz się policji ?? Robi swoje a Ty wyjeżdżasz z jakimiś statystykami! Jeśli masz problemy z czytaniem to chociaż główny temat przeczytaj ze zrozumieniem!

35
0
Napisz co o tym sądziszx