Nie odwiedzisz bliskich w szpitalu. To nie Ten wirus

Od wtorku zostaje wprowadzony zakaz odwiedzin w ostrowskim szpitalu. Związane jest to ze wzrostem zachorowań na grypę i grypopochodne infekcje. Jak widać ta choroba powróciła wraz z medialnym wyciszeniem koronawirusa.

Zakaz odwiedzin obejmie oddziały: wewnętrzny, kardiologię oraz neurologię.

Zakaz przestanie obowiązywać wraz ze zmianą sytuacji epidemiologicznej.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  O co chodzi z tą kogeneracją?
Subskrybuj
Powiadom o

95 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
1 rok temu

Żałosne komentarze maluczkich POzbawionych mózgu . POwiedzcie że nie było COVIDA tak jak grypy ofiarom na cmentarzu jak i ich rodzinom . Pytanie jak daleko sięga dxxilna nienawiść że z mózgu robi papkę jaką POkazują w komentarzach dzisiaj jeszcze zdrowi ? a może już nie ?

mezo
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

napisała kowidianka po 4 dawkach co pluła na nie szczepionych i chciała ich zamykać w izolatoriach czy nie wpuszczać do knajp.
taka sama mądra jak Janda, Norek, Gesler, Wałęsa i inni the bille od plandemi

***** **"
odpowiada  mezo
1 rok temu

Odczep się od Wałęsy, bo gdyby nie on to byś dzisiaj gawarił pa rusku.

Do ***** **"
odpowiada  ***** **"
1 rok temu

Przecież Wałęsa nawet po Polsku dobrze nie potrafi mówić. A bronić go nie ma co bo sprzedawczyk donosił na kolegów z Solidarności.

MICHU
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

A czy ktoś kiedyś mówił że nie było kowida. Jest był i będzie zawsze tak jak i grypa. Dla twojej informacji przez dwa lata kowida umarło 6mln ludzi a w tm samym czasie na raka 25 i na choroby serca itp drugie tyle codaje 50 mln . I jakoś z tego powodu nikt świata nie wywala do góry nogami.
Kumasz Ostrowianka OCB ! O burdel i przeginanie pały.

Marian
1 rok temu

Wszyscy drwiący i poniżający osoby zaszczepione wiedzcie, że na świecie jest już nowy korona wirus BF7. I ta za chwilę wy nie szczepieni zaczniecie umierać i padać jak muchy. Owszem będzie i piąte szczepienie ale dzięki niemu my przeżyjemy. A wy nie wierzący nauce niebawem poumieracie.

Do Marian
odpowiada  Marian
1 rok temu

Po pierwsze, możesz czekać nawet do 10 dawki i guzik ci to da, jak masz umrzeć to umrzesz,a jak masz przeżyć to przeżyjesz. Ale bzdur nie opowiadaj że nieszczepieni poumierają. Jedno jest pewne – wszyscy kiedyś umrzemy,to jest jedyny pewny fakt. A po drugie nie mów o nauce bo jedynie podkładasz się jako królik doświadczalny,to są doswiadczenia na ludziach.

Zorientowany
1 rok temu

No i znowu jest tu wysyp komentarzy żałosnych „ekspertów „ medycznych po zawodówkach..Już się dowartosciowaliście tym pisaniem ? No to kolacja i spać ,jutro znów do łopaty.. tyle waszego ,co sobie popiszecie w sieci..

michu
odpowiada  Zorientowany
1 rok temu

napisał frajer po 4 dawkach czekający na 5 który od 2 lat zasuwa w masce i co 5 minut dezynfekuje rączki
fan TVPIS

Zorientowany
odpowiada  michu
1 rok temu

Otóż jest Pan absolutnie w błędzie,zwłaszcza co do TVPIS

Destabilizator
odpowiada  Zorientowany
1 rok temu

dodatek na wyngiel wzion ?

Lisek
odpowiada  Zorientowany
1 rok temu

My chociaż mamy zawodówkę skończoną a ty głąbie aby podstawówkę masz z ledwością skończoną. A tak na serio nie wykształcenie świadczy o inteligencji człowieka. Liliana w artykule o coca-coli jest tego najlepszym przykładem. Jeszcze jedno. Po twoim wpisie widzę że jesteś lalusiem z dobrego domu i rozpuszczoną ciepłą kluchą. Pewnie twoi starzy to też jakieś ciepłe kluchy, co bez kija do nich najlepiej nie podchodzić. Żebyście się nie zesrali czasem z tej pychy, bo już nie jedną taką osobę widziałem w życiu co popadła w pychę a jak życie ją dojechało to płakał jak dziecko.

zorientowany
odpowiada  Lisek
1 rok temu

po 1. – nie jesteśmy” na Ty”. Po 2. – moimi „starymi” – czyli w domyśle rodzicami – proszę sobie gęby nie wycierać . Oboje już dawno na cmentarzu. Po 3 . -moj wpis nie jest wyrazem pychy , lecz opinią na temat osób , które lubią w internecie komentować rożne tematy , o których zielonego pojęcia nie mają .

Do Lisek
odpowiada  Lisek
1 rok temu

A ty ,co prostaku czepiasz się cudzych rodziców. Rodzice to rzecz święta, obojętnie czy twoi czy cudzy. Odezwał się wykształcony w podstawówce z ambicjami na moralizatora. Zapieprzaj po tej zawodówce za miskę ryżu a od inteligencji ci wara.

Ukej
1 rok temu

Wszystkiemu sa winni bracia ze wschodu zostali wpuszczeni do naszego kraju bez zadnych badań i teraz mamy wysyp szkarlatyny i innych chorob zapomnianych przez nasza cywilizacje

michu
odpowiada  Ukej
1 rok temu

dr putin wyłączył kowdia

Destabilizator
odpowiada  Ukej
1 rok temu

W UKR Kowida nie ma. Tak samo na Biołorusi. I w katarze na piłce nożnej też nie było. Zresztą u lekarza prywatnie też nie.

Konfederata.
1 rok temu

General komediant pisowski ma tu się leczyć na sluch i brak siódmej klepki. Wiadomo General Pisdowski. Potem więzienie.

Ostrowianka
odpowiada  Konfederata.
1 rok temu

Ty wiesz najlepiej jako stały pacjent psychiatryka .

Konfederata
odpowiada  Ostrowianka
1 rok temu

Nawet nie chce mi się komentować twojego wpisu.. Żal mi Ciebie.

Michał Zawodzki
1 rok temu

Ciekawe co teraz myślą sobie świry które wkręciły się w plandemię. Doktór Niedziela mówi że od marca kowid to grypa. A teraz mówią że grypa gorsza od kowida. Myślę że kowidianie od maseczek i dezynfekcji mają rozwalony system i pozamiatane. Bareja by lepszej komedii nie napisał.

kokos
1 rok temu

dobrze że Putin wyłączył kowid w Polsce
tylko kto wyłączy grypę

michu
odpowiada  kokos
1 rok temu

kosmici i ufo

Messi
1 rok temu

Służba zdrowia wyszczepiona od a do z. I się zamykają. Czego się boją.
Świat zwariował i stanął na głowie.

Hmm...
odpowiada  Messi
1 rok temu

Boją się o pacjentow leżących w szpitalach

lakarz
odpowiada  Hmm...
1 rok temu

wszyscy zaszczepieni nie ma się czego bać

leśniczy
1 rok temu

Lasy, lasy, lasy kiedy zamykamy lasy.
KOMEDIA !
Grypa wróciła i robi rozpierduchę.
Tylko się śmiać z tego cyrku.

JBC
1 rok temu

Ciekawe czy wszystkie czubki po 4 dawkach na s rowida poleca teraz po dawkę na grypkę bo skoro media mówią że wróciła i trzeba się szczepić to rozkaz musi zostać wykonany.
Pozdrawiamy wszystkich ćpunów od dawek i strzykawek od big pharmy.

95
0
Napisz co o tym sądziszx