Taki to teraz pożyje

Udostępnij
Tweet

Gracz z Ostrowa Wielkopolskiego może mówić o dużym szczęściu. Dzięki zagraniu w grę Ekstra Pensja wygrał 5000 zł wypłacanych co miesiąc przez 20 lat. Daje to łączną sumę 1 mln 200 tys. zł.

Szczęśliwy los został puszczony w kolekturze przy ulicy Kopernika 18b.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie przeżył potrącenia. Potężna dziura w przedniej szybie (aktualizacja 2)
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cukinia
1 rok temu

Haha jeba*e zawistne klauny. „Co to jest 5 tys.?”, „co on za to kupi?”, „na nic mu niestarczy w Polsce” itd. itd. Prawda jest taka, że jakbyście to wy wygrali, to byście się obsrali ze szczęścia. I nie bójcie się, bo 5 tys. na ulicy nie leży , aby je podnosić każdego miesiąca. To jest dużo pieniędzy i napewno ułatwią tej osobie życie i pozwolą na różne przyjemności . Gratulacje dla gracza!

Pan
1 rok temu

Teraz piszecie że wygrał itd. a może grał 20 lat i nic wtedy nie wygrał to się zastanówcie!

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
1 rok temu

Śmiem twierdzić, że pensje polskie wypadają niemal tragicznie w porównaniu z pensjami w Niemczech. Musimy jednak pamiętać, że zarobki w Niemczech, podobnie jak i zarobki w Norwegii są jedne z najwyższych w Europie.
W rankingu pensji minimalnych Polska znajduje się na szarym końcu tego zestawienia Jeżeli jednak chcecie żyć w miarę normalnie w Polsce a brakuje Wam funduszy zawsze możecie odwiedzać kolektury wszelakie z nadzieją na lepsze życie. Gdyby jednak fortuna nie uśmiechnęła się to w ostateczności możecie pozostać klientami parabanków. Ale  to niestety gwóźdź do trumny. Brakuje kilku stówek? Nic prostszego, wystarczy jeden SMS i pieniądze już czekają na koncie pożyczkobiorcy. Kto by się przejmował, że taka mikropożyczka kosztuje krocie a RRSO może w najgorszym przypadku spowodować odejście na łono Abrahama.
Zatem może lepiej nie brać pożyczek wszelakich i czekać co los przyniesie na jesieni przyszłego roku po spektakularnym upadku rządzących złodziejów

Pan

To jedź sobie pracować do tych Niemiec.

Mały pan
odpowiada  Pan
1 rok temu

Rozumiem, że to pisze WIELKI PAN 500 plus co pomnożone przez owoce boskiej miłości daje kwotę niebagatelną w skali miesiąca. Oczywistym jest, że nigdzie wyjeżdżać nie musi bo i po co. Piwo u nas tanie, gorzała też, a gdyby co to z kilograma cukru jest litr i ćwiartka.

Marcin
1 rok temu

No Grzegorz gratki, tylko cicho bo zaraz bedzie „postaw piwo”

***** ***
1 rok temu

Taaa tylko dzięķi pis-dzielcom to za 5000 to se będzie można zapałki kupić..

Owsiak
odpowiada  ***** ***
1 rok temu

5k to tona węgla będzie na zimę kosztować. Oj będzie się działo!

.....-PO
odpowiada  ***** ***
1 rok temu

Rudy szkop by za ciebie to odebrał jak z OFE i powiedział by ci że to nie są pieniądze Polaków

Tom
1 rok temu

Gratulacje!

Przedsiębiorca
1 rok temu

Chociaż jeden z naszych coś będzie miał. GRATULACJE.

Be happy
1 rok temu

Czy 5 tysi miesięcznie robi aż taką furorę żeby nagłaśniać temat w kontekście taki to teraz pożyje? Załóżmy że wykrała przeciętna osoba zarabiająca przeciętne ostrowskie 4 tysie. Teraz ma 9. Porównajmy do pani Klimek, normalnej skromnej kobiety. Gratuluję wygranej i radzę się nie chwalić bo mentalność ostrowian jest przerażająca.

From123wstyd!!!
odpowiada  Be happy
1 rok temu

4 tysiące, gdzie

Be happy
odpowiada  From123wstyd!!!
1 rok temu

Byle kto w branży budowlanej, bardziej ogarnięci w mahle, byle kto w policji, byle jaki architekt, pracownicy z kilkuletnim stażem w firmach przy wrocławskiej, całą branża tsl, doradcy ubezpieczeniowi, dobry stolarz, byle jaki elektryk, przedstawiciel handlowy. Długo by wymieniać

hahaa
1 rok temu

5k na miesiac ?! co to jest

Agata
odpowiada  hahaa
1 rok temu

Życie w Polin bardzo drogie jest a zarobki są nieadekwatne do cen w sklepach.

MILENA888
odpowiada  hahaa
1 rok temu

Przy tych cenach to niewiele, ale czy nie lepiej dodać do wypłaty 5 tys niz nie mieć nic ?

Kolores
1 rok temu

Co 2 tygodnie to samo. 😂 Naganianie do kolektur.

Zdrapka
odpowiada  Kolores
1 rok temu

Też mi się wydaje, że to ściema. Coś za często te wygrane. Jak widzę te wielkie plakaty wywieszone na kolekturze z wygraną typu: Tu padła wygrana w wysokości 40.000 zł to aby się w duchu śmieję. To jest biznes i Toto Sroto na tym kasę robi i to nie małą. Ludzie nie bądźcie zbytnio naiwni. Ja nie sądzę że nie padają takie wygrane w ogóle, ale nie za często do ch.ja pana. Toto ma w tym interes żeby kasę zbijać na naiwnych ludziach. Popytajcie po znajomych. Ilu ludzi gra i ilu tak na prawdę wygrało większą sumę pieniędzy. Nie licząc jakiś drobnych stówek, bo to żadna wygrana. Fakty mówią same za siebie.

19
0
Napisz co o tym sądziszx