Drzewo przygniotło trzy 17-latki

Udostępnij
Tweet

Dramatyczna sytuacja w Parku Przyjaźni w Kaliszu. Na trzy 17-letnie spadł odłamany konar wierzby. Dwie dziewczyny zostały poszkodowane. Zabrano je do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek 2 sierpnia przed godziną 20:00 w kaliskim Parku Przyjaźni. Dyżurny kaliskiej straży pożarnej odebrał zgłoszenie o powalonym konarze drzewa, który spadł na trzy osoby. Dwie z nich – kobiety – zostały poszkodowane. W chwili zdarzenia były przytomne. – informuje portal faktykaliskie.info

Jedna z dziewczyn miała zaniki świadomości oraz uraz kręgosłupa, druga miała uraz głowy. Trzeciej nic nie dolegało. Dwie dziewczyny zabrano do szpitala na badania.

Na miejsce zadysponowano strażaków z PSP w Kaliszu oraz OSP Dobrzec i policję.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Demolka na stadionie (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lil
1 rok temu

Drzewa w przestrzeni miejskiej powinny być kontrolowane przez fachowców i odpowiednio pielęgnowane, przycinane, a nie pozostawione bez nadzoru

Tomek
1 rok temu

Prokurator znajdzie winnego

władek
1 rok temu

Czy mogę pociąć i zabrać sobie ten złamany konar ?
Babcia głosowała za PIS to teraz muszę se zbierać chrust gdzie popadnie.

[dendroid]
1 rok temu

Szkoda hajsu na konkretny przegląd techniczny drzew,najlepiej co się da za hajs i układ z podnośnika opier#olić co się da a później są efekty jakie są.
Ludzie nie zdawają sobie sprawy jakie drzewo potrafi być problematyczne i niebezpieczne i nie mam tutaj na myśli tylko Kalisza, posusz grubości palca spadając dorosłemu na głowę potrafi wyrządzić krzywdę bądź uszczerbek na zdrowiu a co dopiero kilkuletniemu bąblowi w parku, porzadna ekipa z doświadczeniem i spokój na lata.
Dopiero jak ktoś gdzieś zginie wtedy zaczynają się problemy, osobiście ja bym takiego zaniedbania nie popuścił.

123
1 rok temu

W dzisiejszych czasach każdy widzi jak ubierają się 17-latki. Nic dziwnego że konar zapłonął

Aniela
1 rok temu

Dobrze, że dziewczyny żyją. Susza robi swoje. W Ostrowie na ulicy Grabowskiej rano też leżał duży konar, który odłamał się od drzewa.

Michał
odpowiada  Aniela
1 rok temu

Bo drzewa trzeba wycinać, a niektórzy na siłę chcą je sadzić gdzie popadnie

7
0
Napisz co o tym sądziszx