Ochroniarze bili klientów dyskoteki

Takie zachowanie ochroniarzy dyskotek nie powinno mieć miejsca w 2022 roku. Na opublikowanym nagraniu widać jak jeden z mężczyzn w koszulce z napisem „OCHRONA” podchodzi do leżącego mężczyzny i kopie go w twarz. Inny został powalony i z odgłosem, niczym tłuczonych kości, pada na kostkę brukową. Kolejny jest kopnięty. Takie karygodne zachowania miały miejsce przed klubem Nautilus w Uniejowie.

Jak czytamy na fan page klubu:

Klub muzyczny Nautilus to miejsce, gdzie dobra zabawa spotyka się z wysoką kulturą i bezpieczeństwem. Najwyższy standard obsługi, wykwalifikowany personel oraz unikalny klimat i wystrój, to najważniejsze z cech Nautilusa.

To co widać na nagraniu całkowicie przeczy teorii. Nie dziwi zatem, że właściciele klubu postanowili zareagować. Dopiero po dwóch tygodniach Zarząd Klubu Nautilus wydał oświadczenie (opublikowane w niedzielny wieczór)

Szanowni Goście !
Sytuacja do której doszło w Naszym klubie jest godna potępienia. Bezpieczeństwo gości Naszego klubu jest priorytetem ! Sytuacja, do której doszło w Naszym klubie nie może się powtórzyć, dlatego natychmiast zakończyliśmy współprace z firmą ochroniarską, która dopuściła się agresywnego zachowania wobec Naszych gości.
Za zaistniałą sytuacje najmocniej Wszystkich przepraszamy jednocześnie zapewniając, że Państwa bezpieczeństwo było, jest i będzie dla nas priorytetem.
Z Poważaniem
Zarząd klubu Nautilus

CZYTAJ  Kolejni ostrowianie zwiedzali spalarnię odpadów (zdjęcia)

86 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Baryła
9 miesięcy temu

Dobrze świnie kwiczą xd

Gość
9 miesięcy temu

Może obiecali im że dostaną oryginalną plakietkę dla ochroniarza.Żenada

Onaaa
9 miesięcy temu

Podtrzymując tezę „bezmózgich” ochroniarzy, którzy myślą że są ponad prawem, oczywiście pomijając fakt że z ochroną i bezpieczeństwem ludzi nie mają nic wspólnego to taki sam obrazek prezentuje Ostrowska przepompownia i ich recydywistyczna bramka. Nic dodać nic ująć. Siła x siła a myślenie do kieszeni.

Abc
odpowiada  Onaaa
9 miesięcy temu

Zgadzam się! Lokal coraz bardziej traci na renomie właśnie przez te nieprzyjemne gęby z rozbieganymi nie bez powodu oczami witające na wejściu. Niektóre panie pracujące na barze również idealnie wpisują się w ten pożal się Boże obrazek.

Zorientowany
9 miesięcy temu

Sytuacja była taka jaka była,nic przyjemnego. Ale te babsztyle mogły by nie drzeć się jak te pawiany na wybiegu w ZOO, żadnego skutku to nie przynosi,a w sytuacjach kryzysowych wręcz irytuje. Co do poszkodowanych – żadnych informacji nie ma czy zgłosili się na obdukcję i czy będą zakładać sprawę właścicielowi klubu (jako organizator on odpowiada za bezpieczeństwo),jedynym dowodem jest filmik na którym nie widać twarzy. Na oficjalnych imprezach masowych stewardzi mają na kamizelkach numery żeby ewentualnie było wiadomo na kogo złożyć skargę. A tutaj? Podejrzewam że skończy się na hałasie i to będzie wszystko.

Gość
9 miesięcy temu

Ćwoki silne w grupie ,jak by był jeden to by się odwrócił i tyle,mam nadzieję że dostaną taki wpiexxxl że na jedzenie będą mówić papu.

Roki
9 miesięcy temu

Ja na miejscu prokuratury zabrał bym tej agencji ochroniarskiej dożywotnie licecję oraz takie od odszkodowanie powinni zapłacić tym pobitym by się nauczyli szacunku do człowieka

Fredi 2
9 miesięcy temu

Odwiedzimy dyskotekę i myślę I wiem że ci z ochrony lubią bardzo robić lody a wiem że i zadek ich też zaswedzi jak wazeliny nie wezmą. Nie moge się doczekać popis dali jak dzieci z szkoły podstawowej tak 5 klasa.

Krejzol
9 miesięcy temu

Patsy je**ne i bez mózgi, znam dobrze kilku „ochroniarzy”.. Bezmózgie człekokształtne istoty które najpierw lecą a później po 2 dniach zaczynają myśleć… Dla ochrony etc przed podjęciem pracy powinny być robione psychotesty pozwalające na pracę w stresie a oni nawet myśleć nie umieją…

bonkiewicz
9 miesięcy temu

jakiej narodowosci i wyznania byli ochroniarze?

FREDI !
9 miesięcy temu

Zwykłe cipy a nie ochrona,pizdeusze które się nażarły koksu,I myślą że są dobrzy,a rzeczywistości bierzesz go na solo i koleś dostaje w pizde. W kilku mocni tylko,
Ochronarz,który czuje się mocny zachowuje się z kulturą,wyprowadza z lokalu i nie wpuszczą więcej,a tu widać dzicz wylazła no i popisy, wyłapać po kolei te city,I tak samo potraktować, może się nauczą barany jak funkcjonować w społeczeństwie. I nie nazywajmy ich ochroną, to zwykle kmiotki ,bez pozdrowień dla cipek w czarnych koszulkach !!!!

86
0
Napisz co o tym sądziszx