Dachowanie w Chynowej

W sobotę o godz. 8:58 strażacy z Przygodzic, Chynowy oraz Ostrowa Wielkopolskiego zostali wysłani do dachowania samochodu osobowego na drodze w kierunku miejscowości Chynowa.

Na miejscu zastali samochód marki citroen leżący w rowie na dachu. Kierująca nim kobieta była już na zewnątrz i nie uskarżała się na dolegliwości bólowe. Otrzymania wsparcie psychiczne od strażaków.

CZYTAJ  Wypasiony radiowóz trafił do Ostrowa

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gruby gargus
10 miesięcy temu

Kto to był. Od linki

filip z konopii
10 miesięcy temu

Kobiety mają ograniczoną możliwość postrzegania niebezpieczeństwa. Jeżdżą niebezpiecznie, takie moje zdanie.

On
10 miesięcy temu

Gdzie się ta kobieta spieszylas. Ślisko a ta pędem w stronę mostu nad s11 pędzi.

Paweł
10 miesięcy temu

Do ZMDK i Rafififi – Oboje jesteście idiotami w związku z czym polecam udać się do dobrego psychiatry… chociaż zastanawiam się czy aby nie jest już za późno!

Sas
10 miesięcy temu

Mam nagrany dojazd jednego z ochotników do remizy w Przygodzicach. Całkowicie zamrożone szyby w Golfie i tylko wystający pusty, głupi łeb przez otwarte okno. Nie wiem czy brał udział w akcji, ale sam mógł być sprawcą lub poszkodowanym na łuku w Przygodzicach gdzie kiedyś był fotoradar. Na przyszłość mam radę dla tego ćwierć idioty. Jak dyżury czy jak to się w OSP nazywa, to nakryj na noc auto starym prześcieradłem!

Dudus
10 miesięcy temu

Slisko ze szok bylo a drogowcy spali jechalem o 22 to juz bylo eldorado na drodze. Ale jak zwykle brac pieniądze nic nie robic nawet drogi nie sypac. Albo jak juz jada to sypia tylko miejscami. A jada dopiero gdy sie cos wydarzy. Paranoja. Drogowcy powinni ponosic konsekwencje

Arek
10 miesięcy temu

Wspatcie psychiczne typu Pani to się wyklepie kuzyn nie takie rzeczy robił i jak chłop z roboty z Niemiec wróci nawet nie pozna że cos było

kier
10 miesięcy temu

Chyba nie 80 latka… bo nikt nie pisze by zabrać jej prawo jazdy dożywotnio. Przecież młodzi podobno nie stwarzają zagrożenia w ruchu… nawet jak pędzą z niedozwoloną prędkością !!!

kon
10 miesięcy temu

wojt dostał zajebista podwyzke a droga nie posypana

leśniczy
10 miesięcy temu

co za zbieg okoliczności, widziałem jak pędził

12
0
Napisz co o tym sądziszx