Stracił dwie jedynki i ma złamany nos. Był na dyskotece

Udostępnij
Tweet

20-letni mężczyzna spędzał minioną noc na dyskotece w powiecie ostrowskim. W środku imprezy z zaskoczenia został zaatakowany przez innego mężczyznę. Skutkiem uderzenia było wybicie dwóch górnych zębów „jedynek” oraz otwarte złamanie nosa.

Poszkodowany trafił do ostrowskiego szpitala, a sprawca został ustalony i odpowie za uszkodzenie ciała „powyżej siedmiu dni”. Najpewniej będzie musiał pokryć koszty implantów i dalszego pozaszpitalnego leczenia. Pobity nie wie jaki był powód zaatakowania go i nie zna agresora.

Poszkodowany 20-latek jest mieszkańcem powiatu ostrzeszowskiego.

fot: zdjęcie poglądowe

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Potrącona kobieta wyleciała w powietrze
Subskrybuj
Powiadom o

39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xX
1 rok temu

Ta dziewucha nie warta świeczki,,,tyle w temacie,kto ją zna wie o czym mowa.

Ciekawski George
1 rok temu

Byłem tam i widziałem zajście 😁 Dostał w papę bo gościa laskę za tyłek złapał – bohater po alkoholu a teraz płacz.

FREDI !
1 rok temu

Co za czasy jprd ! Tyle lat się jeździło po imprezach,Czekanow,Wtorek,Józefów i jakoś nigdy w mordę za darmo nie dostałem. Były zadymy ale zawsze w słusznej sprawie,i wiadomo morda obita czasami,ale nigdy za darmo. Dzisiejsze czasy pokazują że większość ludzi to powinna być odizolowana od społeczeństwa,bo kurwa nie idą na imprezę się pobawić tylko wyszukują komu dać w mordę.a takich nie brakuje, do agresora tego zajścia, stary zwykła cipa z ciebie, uderzyłeś i spierdoliłeś to świadczy o tym jaką ciotą jesteś, i zapewne karma wróci niebawem,tego ci życzę, do młodego co stracił zęby, eirm że nie mogłeś tego przewidzieć, ale na drugi raz miej kogoś obok siebie co chociażby rozpozna typa, nie wspomnę o złapaniu go.

Krys
1 rok temu

Bardzo dobrze , nauczka , bo wirus epidemia a gnojom się chce dyskotek , każdy powinien tak dostać teraz , tregadia nikt mądry na dyskotekę nie pójdzie w takiej epidemi , aby gnoje choroby potem roznoszą ,

Oleg
1 rok temu

Ja nigdy na te wsiowe dansbudy nie chodziłem typu Czekanów, Wtorek, Kobyla Góra, Józefów, Venus czy Protector. Sama dzieciarnia i penerki.

Didker
1 rok temu

Nie dość że agresor to ćpun i nic w życiu nie ma i miał nie bd aby szkoda tego dziecka co ma z tą nową dziewczyna która tak samo baluje jak on

Ktosik
1 rok temu

Najgorsze to są wiesniaki co chca się popisać przed kolegami z miasta a pózniej sraja w gacie i chodza z widłami

Chyba mu brakuje wrażeń debilowi i nie ma hobby
1 rok temu

Tak samo jeden pierdus na osiedlu jeździ rowerem ploty sieje całe życie a w podeszłym wieku on jest i praktycznie jedną nogą na tamtym świecie. Wszystkich obgaduje , gada niestworzone rzeczy a potem się dziwi, że coś do kogoś doszło i ktoś go ochrzanił po pijaku. Sam stary grzyb wiecznie kogoś prowokuje swoim obgadywaniem , ma skłonności do kłamania i robienia z siebie ofiary , taki cwel to jest , bo wie , że córa jedna i druga znajomości wśród koleżanek na psiarni ma i zagania łącznie z tym starym łysym knurem. Oczywiście te jego córy mają tak samo nasrane we łbach jak i on i go bronią. U nich głupota to raczej rodzinna jest , wnusie to samo , dwa garbusy za dziadziusiem starym ormowcem są , a nawet nie wiedzą jaki to kawał ch*ja jest , co innym wiecznie zatruwa życie , choć nikt mu nigdy nic nie zrobił.

Damian
1 rok temu

Dwa implanty to 4,5-6 tysięcy powodzenia życzę temu co te koszty pokryć musi.

39
0
Napisz co o tym sądziszx