Oświadczyny w Parku Miejskim – była telewizja!

Zbyszek „Snajper” to jeden z bohaterów programu Chłopaki do wzięcia emitowanego przez telewizję Polsat Play. Rok temu Zbyszek wsiadł do pociągu i postanowił pojechać do Patrycji, która jak wynika z okoliczności nagrywania programu, jest mieszkanką powiatu ostrowskiego. Wskazuje na to fakt nagrywania jednego odcinka w Raszkowie, a drugiego na ostrowskim deptaku i w parku miejskim.

Zbyszek nie ukrywa, że ma duży problem z alkoholem. Chociaż chciał mieć własnego syna, to zaakceptował Patrycję, która ma dzieci z poprzedniego związku.

Zanim Zbyszek dotarł do Ostrowa, okazało się, że pomylił pociągi. Konduktor poinformował go o pomyłce. Zdeterminowany bohater kilka kilometrów podążał torowiskiem, gdzie prawie dwukrotnie potrącił go pociąg. Ostatecznie dotarł do Patrycji, co uwieczniły kamery podczas ich spaceru po Raszkowie. Tak było rok temu.

Od tamtego czasu Zbyszek trafił na terapię antyalkoholową, choć jak sam przyznał, sam nie wie co to było, bo nie rozwiązało to jego problemu. Wciąż myśli o alkoholu i oczywiście o Patrycji.

Miesiąc temu wyemitowano odcinek podczas którego Zbyszek spacerował po ostrowskim deptaku. Tam odwiedził lombard, w którym postanowił kupić pierścionek dla Patrycji. Na pytanie sprzedawczyni o okazję, stwierdził, że ma to być forma podziękowania. Dopiero po chwili skorygował, że chce się oświadczyć.

Urocza chwila została uwieczniona na polanie w Parku Miejskim. Od tego dnia Zbyszek już nie jest Chłopakiem do wzięcia.

Rok temu

W kwietniu 2021 r. wprowadzili się do nowego domu

W maju Patrycja stwierdziła, że Zbyszek czasami udaje małpę, żeby ją rozśmieszyć

Oś‌wiadczyny w Parku Miejskim

W październiku Zbyszek zdradza co go zestresowało

Zbyszek o dalekoidących planach:

CZYTAJ  Niepełnosprawny 13-latek wyciągnięty z zimnej wody

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
KGB
1 rok temu

Największych patoli pokazują w TV i abonament każą zato płacić

DRON
1 rok temu

Ojciec Rydzyk da rade to nie ostatni zalezy od dł i śr

DRON
1 rok temu

Patii DEKIEL do wymiany ten chudy Zbinio zajebista patologia karton gumek bo się zajadą PATOLE

Osw
1 rok temu

Jaki bazyl gdzie on oczy ma

jeżyk
1 rok temu

Dobrze że nie mam tv bo dzisiaj telewizja ludzi tylko ogłupia i pozbawia samodzielnego myślenia

Złośliwy
1 rok temu

Sami celebryci w tej telewizji🤣🤣🤣. Od rana do rana – czy to wielka TVP, Polsat czy też TVN. Kurczę, oderwać się od tv nie mogę.

Do hfhv
1 rok temu

Tv też promowało serial „wakacje 500 plus” i z nie wiadomego powodu zmieniono tytuł na „wakacje nad Bałtykiem” tam też była pokazana patologia. To nasuwa się pytanie czy każda rodzina z dziećmi co korzysta z 500 plus to patologia? Być może nie każdy ma tak dobrze jak ty. Są rejony w Polsce gdzie nie ma żadnych szans na wybicie się do góry. Każdy ma szansę zmienić swoje życie, swój los i to trzeba im życzyć.

Bolo
1 rok temu

Modlić się tylko, żeby z tego coś się nie urodziło….

Hfhv
1 rok temu

Nie ma to jak tv promuje sie patologie. A ludzie sie tym jarają bo widza ze ktos ma gorzej od nich samych. Prawda jest pewnie taka ze te patisony maja sie lepiej od tych zakompleksionych widzów ktorzy zeby sie dowartosciować napedzają oglądalność takich to programow. I potem jest jak jest

Rysiu
1 rok temu

Widziałem go w Ostrowie, wiecznie pijana ta świnia 🐷

21
0
Napisz co o tym sądziszx