Syn policjanta wjechał w kobietę z wózkiem dziecięcym

Mrożące krew w żyłach zdarzenie miało miejsce w niedzielny wieczór. Do ostrowskiego szpitala przetransportowano około 2-letnie dziecko, które jechało w wózku prowadzonym przez opiekunkę. Powodem było potrącenie obu osób przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych w Wieruszowie.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, syn policjanta potrącił samochodem na przejściu dla pieszych opiekunkę dziecka – mieszkankę Wieruszowa – która przewoziła 2-letnie dziecko (z Kępna). Dziecko z urazem głowy zostało przewiezione karetką do Kępna, a stamtąd śmigłowcem LPR do ostrowskiego szpitala. Maluch był przytomny i oddychał samodzielnie.

Policja ustaliła, że 23–letni kierowca opla astry potrącił na przejściu dla pieszych 48-letnią opiekunkę z powiatu wieruszowskiego oraz 2-letnie dziecko z powiatu kępińskiego. Kierowca był trzeźwy.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

POLECANE NEWSY
41 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Azd
7 miesięcy temu

Kierowcy jadą jak święte krowy z dużą prędkościa i nie umia potem zahamować

ABC
7 miesięcy temu

Kierowca omijając kobietę z dziećmi na pasach wjechał na chodnik nie zauważając kobiety z dzieckiem i doszło do potrącenia.

Przedstaw się
7 miesięcy temu

I jak sytuacja? Zamkli już babę?

lol
7 miesięcy temu

Prawda jest taka że ludzie jak debile pchają się na te pasy,,,, jak święte krowy. Nie odnoszę się do tego wypadku. Przepis jest do bani, bo ludzie jak widzą pasy to jak w amoku ślepi wchodzą !!!

Spajki
7 miesięcy temu

W policji w ostrowie jest coś nie tak koles który 7 lat temu spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym , dzisiaj sie zachowuje jak by tego nie zrobił nadal łamie przepisy drogowe . Prawie co tydzień go widze jak jedzie na terenie zabudowanym 80 km na godzine bo sie spieszy do roboty .
To jest kpina

MEdykzzabuga
7 miesięcy temu

Jakie szczęście,że mamy taki szpital ze wspaniałymi lekarzami i ten nasz SOR z ostatnią prostą.. tylko 4 godziny oczekiwania

Kierowca
7 miesięcy temu

Piesi jak święte krowy. Wchodzą na pasy nie zważając na nic. Nie da się zatrzymać pojazdu w miejscu, chyba, że będzie poruszał się jak pieszy.

pytek2
7 miesięcy temu

Kumple z PISu pomogą, Ziobro nie będzie oburzony.

Maria
7 miesięcy temu

A gdzie rodo co kogo obchodzi czyj syn może jeszcze gdzie matka i dziadkowie pracują to już są kpiny naprawdę nie mozna napisać ze mężczyzna potracil

Nienauczycielka
7 miesięcy temu

Oby nie skończyło się to jak ze sprawą Zientarskiego.

Last edited 7 miesięcy temu by Nienauczycielka
41
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x