Radłów – BMW złamał latarnię i wylądował na dachu

Kolejne zdarzenie z udziałem młodego chłopaka w BMW. Tym razem 18-latek wracał ze szkoły przy ul. Kantaka. W Radłowie na ulicy Wiejskiej na końcu manewru wyprzedzania innego auta stracił panowanie i wypadł z drogi.

Uderzył w przydrożny słup energetyczny z latarnią i zatrzymał się na dachu. Poszkodowany kierowca w stanie przytomnym trafił pod opiekę najpierw strażaków, a później załogi karetki pogotowia ze stacji w Raszkowie. Wstępnie uskarżał się na ból nogi i biodra.

W chwili wypadnięcia akumulatora licznik zatrzymał się na prędkości ok. 80 km/h.

CZYTAJ  Okradł grób dziecka

54 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Syla
1 rok temu

Trzeba było synusiowi kupić bilet miesięczny na MZK zamiast BMW.

do Wiesiek
1 rok temu

Silnie wiało już przed 12. Na 25 między Kaliszem a Ostrowem koło godziny 13 już były takie tumany piachu, że miejscami bardzo ograniczały widoczność. Od czasu do czasu czuło się jak podmuch wiatru uderza w samochód. Więc w Radłowie też już na pewno wiało, tylko raczej były to podmuch, a nie wichura.
Co nie znaczy, że przy takich warunkach należy wyprzedzać, a już na pewno nie wolno jeździć stówą po mieście.

leonek
1 rok temu

To się rodzice ucieszyli, a synek takie ładne miał autko. Dobrze, że przeżył, może czegoś się nauczył po tym wydarzeniu.

Olo
1 rok temu

Jakiś dzban pisze że zaskoczył go podmuch wiatru. Tak, akurat w tym miejscu zaskoczył go ten jeden, pierwszy podmuch. Wcześniej jak jechał od Ostrowa to nie było podmuchów. Idiota i tyle w temacie. W trakcie wyprzedzania mógł mieć 100 km/h. W terenie zabudowanym!!! Prawo jazdy powinno być natychmiast zabrane, a koszty pokryte z własnej kieszeni.

Fdt
1 rok temu

Tatuś z Mamusia synkowi BMW kupili to mogli jeździć nauczyć gowniaza nie żal takich debili dobrze że nikogo nie zabił smarkacz teraz wichura wina debil skończony prawo jazdy dożywotnie zabrać takiemu piratowi.

Wiesiek
1 rok temu

Do Racjonalista: jaki podmuch wiatru? o 11:45? Przejeżdżałem tam około 12.00 gdzie była już straż i ani silnego wiatru, ani piasku… wichura przyszła około 13:30… Spójrzmy prawdzie w oczy, zapier****ł, wpadł w lekki poślizg, brak doświadczenia i poszedł w słup… nie ma co lamentować, oby wyciągnął z tego wnioski na przyszłość.

Racjonalista
1 rok temu

Po oględzinach auto było w dobrym stanie technicznym, tak samo jak firmowe opony z dobrym bieżnikiem, a wypadek w głównej mierze był spowodowany wichurą i uderzeniem bocznego wiatru w małe, lekkie auto – BMW serii 1, który wiał dziś z prędkością 100km/h, a w tym miejscu akurat nie ma zabudowy i z pola uderzał wiatr połączony z piaskiem.
Wina kierowcy w tym przypadku wynikała z braku doświadczenia i dostosowania się do warunków pogodowych. Taki scenariusz mógł się przydarzyć każdemu, ponieważ takie uderzenie wiatru jest nieprzewidywalne i powoduje nagłą utratę panowania nad samochodem; aczkolwiek wykonywać w takich warunkach manewr wyprzedzenia podniósł ryzyko, które widzimy jak się skończyło.
Tym nie mniej lepiej analizować i myśleć niż słuchać komentarzy psychopatów duszących w sobie frustrację i złość spowodowanymi głównie problemami z samym sobą.

Wsiowieszcz
1 rok temu

Nim obrosną ci jajeczka
Będzie twoja bawareczka.
A żeś młody i szalony
Będziesz niszczył dachem wrony.
Czasem złapiesz inne łupy
Na przykład stare słupy.
I tylko jest kwestią czasu
Gdy raz nie wyjedziesz z lasu.

grzegorz
1 rok temu

Wina jest młodego kierowcy ale jak czytam co inni piszą że są bezbłędni to dlaczego jest tak dużo wypadków

Xyz
1 rok temu

Prądu nie ma od 15

54
0
Napisz co o tym sądziszx