OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Nie żyje 8-letnie dziecko. Wypadek w gospodarstwie

Nie żyje 8-letni chłopiec, który został przygnieciony przez maszynę rolniczą. Tragedia rozegrała się w jednym z gospodarstw w Tłokini Kościelnej w gminie Opatówek (pow. kaliski) – ustalił portal faktykaliskie.pl .

Zgłoszenie do służb wpłynęło tuż przed godz. 18.00 w piątek, 15 października.

Pierwsza informacja dotyczyła zaginięcia dziecka. Po chwili okazało się, że zostało odnalezione i jest przygniecione przez maszynę rolniczą – mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy kaliskiej policji. ‘

Na miejsce udała się również kaliska straż pożarna.

Z informacji wynikało, że maszyna opryskiwacz przygniótł 8-letnie dziecko, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży – relacjonuje mł. kpt. Szymon Zieliński, oficer prasowy kaliskiej straży pożarnej. – Zespół ratownictwa medycznego prowadził już reanimację dziecka. Lądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety, pomimo godzinnej reanimacji życia dziecka nie udało się uratować. Okoliczności tragedii wyjaśnia kaliska policja.

POLECANE NEWSY
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ksiądz Antoni brat Janiaka
1 miesiąc temu

Zenek ma rację akurat. Wy gospodarze ciągle wam w dupie źle jakieś chore strajki i blokujecie drogi. Uniemożliwia to ludzią dojazd do pracy. Bo dotacji za mało. Normalny człowiek żyje bez. A, wam ciągle coś nie pasuje wieśniaki z wsi

Forest
1 miesiąc temu

Do zenon twoje imię Zenek samo za siebie mówi i nie wyzywaj nigdy mieszkańców wsi od kmiotków bo Ty zawsze będziesz komunalnym zenkiem

AdamTKMK
1 miesiąc temu

Wielka tragedia dla rodziny zmarłego chłopca ale proszę nie wypisywać bzdur owinie rodziców.stalo się i się nie odstanie.Sam wychowałem się na wsi,jeździłem traktorem itd wieczny odpoczynek dla dziecka i współczucie dla rodziny zmarłego .

do zenon
1 miesiąc temu

a co w tym dziwnego – na wsi u kmiotów to norma. Na wszystkim sie znają, wszystko potrafią. A tak po prawdzie znaja sie na widłach . efekt nie pierwszy.

Forest
1 miesiąc temu

Mieszczuchy nie znacie realiów wsi to lepiej milczcie lamusie

Polak
1 miesiąc temu

Do Priest zastanów się co piszesz .a o ilu rodzicach z miast piszą że spowodowali wypadek drogowy i zginęło w nich dziecko? Śmieć każdego a w szczególności dziecka to ogromna tragedia nieważne czy wypadek miejski czy wiejski a ty jeszcze rodzinę dołujesz swoim głupim komentarzem

Wyrazy współczucia
1 miesiąc temu

Ciekawe czego tam szukał? Może kotek tam był albo coś , dzieci mają różne pomysły. Nie oceniajcie negatywnie i nie zwalajcie winy na rodziców , przecież dziecko też musi mieć trochę swobody , wolności użyć, wybiegać się i wyszumieć. Rodzic nie zawsze będzie chodził za nim krok w krok jak anioł stróż.

Żyd wszystkich panów
1 miesiąc temu

Tu są winni rodzice

Bezstronny
1 miesiąc temu

Nie ma większej tragedii od śmierci dziecka. Wyrazy współczucia dla rodziców

Agentka
1 miesiąc temu

Straszne 😓

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x