OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Piotr Walkowski zrezygnował

Kampania sprawozdawczo – wyborcza w Powiecie Ostrowskim w Polskim Stronnictwie Ludowym dobiegła końca. Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy odbyły się zjazdy gminne PSL, by wyłonić władze i delegatów na zjazd powiatowy, który odbył się 4 października we Wtórku.

Zjazd sprawozdawczo – wyborczy zgromadził 50 delegatów z całego powiatu, punktem przewodnim był wybór nowego prezesa oraz zarządu powiatowego.

Sporą niespodzianką była rezygnacja po ponad 20 latach z funkcji Prezesa Piotra Walkowskiego (wieloletniego samorządowca, Posła na Sejm RP), który przez ostatnie ćwierć wieku prowadził aktywnie Ludowców.
Nowym Prezesem został Dariusz Perz, przedsiębiorca, członek Rady Osiedla nr 1 ,,Śródmieście”, W-ce Przewodniczący Ostrowskiego Komitetu Rewitalizacji, członek zarządu klubu sportowego ,,Centra”, Prezes Zarządu Miejskiego PSL w Ostrowie Wielkopolskim.

Z wyborem Prezesa wybrano również nowy zarząd, tutaj doszło również do sporych zmian personalnych, ponad 50 proc zarządu to nowe osoby, wśród nich włodarze gmin, radni, lokalni liderzy życia społecznego, rolnicy i przedsiębiorcy.

Polskie Stronnictwo Ludowe w powiecie ostrowskim liczy 160 członków i jest jedną z największych organizacji politycznych w naszym powiecie.

POLECANE NEWSY
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kolega
1 miesiąc temu

Młody Piotruś i tatuś Piotruś całe życie na garnuszku państwa, wyborcy kiedy z tym skończymy ???

do zenon
1 miesiąc temu

do zenon masz racje w 200% – PW niech idzie w diabły jedynie co mu wychodziło w tym PSL burdelu to dobre zarcie. PSL to juz naprawde historia i tak od czasu PZPR wisiała u klamki wielkich .

Maryś z Grabowna
1 miesiąc temu

Żytek czy Ty wiesz co Ty mówisz . AgroUnia ? Muszę Ci pogratulować . Za dwa miesiące wyjdzie na ulice kolejny cymbał i zacznie układać życie zwykłym obywatelom bo mu się Kaczyński nie spodoba . Daj se spokój to banda idiotów co nie wie czego chce . Ja jestem bez stronny ale tu widzę tylko kogoś co chce się pokazać . A to nie takie łatwe tu trza być kimś . Gdzie jest teraz Kołodziejczyk co robi . Aaaaa dużo pracy w polu . To teraz Ja zacznę mu blokować dojazd do pola . Mam gdzieś że mu spieszno .A mam głęboko że jedzie przy trzymam go trochę . Puknij Ty się w głowę .

Last edited 1 miesiąc temu by Maryś z Grabowna
Zenon
1 miesiąc temu

I cóż z tego był bo był Piotr i nic tu się nie zmieni . Kolejni dobrali się do zmian a w kieszeni pustka ? W głowie pustka . Dajcie sobie spokój słabi jesteście i tyle jeszcze pare lat temu głosowałem na Piotra i powiem wielkie gówno . Burdel i tyle nikt nic nie wie i nie zrobi nic . Tak wiec miech sobie wybierają nawet dziesięciu prezesów a i tak dalej będzie wielkie gówno . Szkoda naszego czasu na takie coś .

mira
1 miesiąc temu

PSL schodzi na psy….

Marek
1 miesiąc temu

Piotrowi podziękowania się należą za wieloletnią działalność, za poświęcony czas i zaangażowanie.
Szkoda, że już. Pozdrawiam

Żytek
1 miesiąc temu

To oni podnieśli wiek emerytalny.
A to nie jest jedyny błąd.
Nigdy i nigdzie PSL-u.
Teraz jest czas na Agrounię.

baltazar 23
1 miesiąc temu

Panie Walkowski szkoda że nas pan opuszcza jako nasz gospodarz z Panem czuliśmy się pewnie że nam chleba nigdy nie braknie jest Pan dobrym człowiekiem i gospodarzem i nie myśli Pan tylko o sobie ale o całym społeczeństwie nikim Pan nie gardzi biedny czy bogaty jest dla Pana człowiekiem dzięki że Pan jest myślę że Wysocka Pan nie opuści?

Marian
1 miesiąc temu

WRESZCIE SKOŃCZYŁ. 👇

Star wars
1 miesiąc temu

Jabba Hut

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x