OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Mistrz traktorzysta❗

Takiej historii jeszcze w naszym powiecie nie było. Młody kierowca Ursusa C360 mógł zginąć po tym co wymyślił, ale historia zakończyła się całkiem szczęśliwie, z zaskakującymi zwrotami akcji.

O godzinie 1:30 jeden z kierowców zauważył ciągnik rolniczy, który jechał wężykiem i prawdopodobnie chciał wjechać na obwodnicę Ostrowa od strony Wtórku.

Tam jednak zmienił zdanie i pojechał w kierunku centrum miasta. Został zatrzymany przez tego samego świadka na stacji paliw przy ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Świadek wyciągnął mu kluczyk ze stacyjki Ursusa i ponownie wezwał policję.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości. Alkomat wskazał 0.00 mg/l. Kierowca chociaż zachowywał się dziwnie, został puszczony dalej.

Godzinę później służby zostały powiadomione o zderzeniu ciągnika rolniczego z ciężarówką w Antoninie. Jakie było zdziwienie gdy w rowie dostrzegli ten sam traktor co wcześniej w Ostrowie.

I teraz najlepsza część historii. Młody mężczyzna, mieszkaniec jednej z wsi w gminie Sieroszewice, musiał na rano dojechać do Wrocławia. Do dyspozycji miał tylko Ursusa. Obliczył, że jadąc 30 km/h zdąży dojechać do wyznaczonego celu.

W Antoninie przy skręcie na Wrocław pojechał prosto i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w bok ciężarówki jadącej od Ostrzeszowa. Po zderzeniu ciągnik zjechał do rowu. Mężczyzna na szczęście nie odniósł obrażeń ciała.

Okazało się, że w kabinie przewoził duże walizki, ponieważ jest kierowcą ciężarówek na międzynarodowych trasach.  Może to i dobrze, że wszystko tak się skończyło, niż gdyby w pełnym zmęczeniu wsiadłby za kierownicę ciężarówki na bazie we Wrocławiu.

POLECANE NEWSY
30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robson
27 dni temu

W latach 80- tych to była normalka 60tka 2 przyczepy i wozili ludzie towar 200-300 kilometrów. Takie były czasy. Chłopak pewnie z nikąd pomocy ale zaradny nie siedzi pod sklepem jak żul tylko pracuje 👍

Uciekinier z Psychiatryka
29 dni temu

Ale co mu odbiło że zjechał na przeciwny pas ruchu ?? Zasnął czy co? Ponoć był trzeźwy? Styl jazdy mówi coś innego…

Matylda
29 dni temu

Brawo za pomysł i odwagę nie przeciętny facet

Kierowca bombowca
29 dni temu

Zniszczył staremu traktor czym teraz jego stary pole zaorze

Stefan
1 miesiąc temu

Musiał sobie radzić niemiał kto go zawieść do Wrocka to lepiej traktor jak rower. Dobry kierowca wszystkim pojedzie aby tylko ładunek o czasie i na miejsce dotarł

ssm
1 miesiąc temu

a ja bym gościa nie piętnował ani się z niego nie wyśmiewał – tym bardziej, że był trzeźwy. Była sytuacja kryzysowa, pod ścianą, może znikąd pomocy to się robi co w własnej mocy i szkoda, że to tak się nieszczęśliwie skończyło. to nie był żaden pijak a tak na poważnie to zrobił bym zrzutkę na nowy traktor na dowód szacunku do niego

Walerian Gąska
1 miesiąc temu

Zaden wyczyn z Ostrowa do Wrocławia ciągnikiem. Znam gościa co zrobił taka trasę spod Białegostoku do Doruchowa, via Warszawa gdzie nie było jeszcze obwodnic i ekspresówek

Fafszyniak
1 miesiąc temu

Jak dodam gazu w harleju, to dźwięk niczym w traktorze.

Gorszy Sort
1 miesiąc temu

Gorszy Sort Janiok jest wpis wyżej ale i tak masz ode mnie łapkę w górę 👍

GORSZY SORT
1 miesiąc temu

O jednego zboka mniej!!!
Teraz kolej na następnego zboka w kiecce!!!
Takich w tej sektcie jest dużo!!!
Kościół to nazwa sekty w której mafia dziadów w kieckach lubi seks również pedofilski kasę i pałace!
A modlitwa🙏 jest przykrywką👤
Janiak będzie się smażył w kotle pełnym gorącej smoły🤣
Janiak🖕na pożegnanie🥳

30
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x