OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
6 młodych ludzi w małej osobówce wjechało w płot

6 młodych ludzi w małej osobówce wjechało w płot

Sześcioro młodych ludzi zostało poszkodowanych po wypadku do którego doszło w piątkową noc. W Raszkowie na łuku ulicy Wałowej osobówka wypadła z drogi.

Około godziny 23 w Raszkowie doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Kierujący małą hondą jazz na łuku drogi pojechał prosto. Po wyjechaniu na pobocze uszkodził ogrodzenie posesji. W środku było sześcioro młodych ludzi.

Pierwsi na miejscu byli ochotnicy z Raszkowa i karetką ze stacji w Raszkowie. Młodzi ludzie byli pijani, wymiotowali i całą szóstkę przewieziono do szpitali w Ostrowie Wielkopolskim i Pleszewie. Ich obrażenia nie były poważne. Młodzi ludzie mieli około 20 lat.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Antoni Macierewicz głównym gościem obchodów
37 komentarzy
do Bodzio
4 lat temu

Nie od strażaków, tylko po wytrzeźwieniu bez znieczulenia!

stachu
4 lat temu

Jego płot jego prawo. Trzeba było pomyśleć zanim wcisnęli pedał w podłogę.

Godzina Zero
4 lat temu

A karetki czasami nie zarzygali?

Agentka
4 lat temu

Prawo jazdy od 25 r.ż.!!!

Andrzej
4 lat temu

Sam kiedyś bym wjechał w ten płot na trzeźwo.

112
4 lat temu

A właściciel porobił foty i stwierdził że wycenia straty na 20 000 zł… Za ten walący się ceglany murek i sztachety kornikami świecące… Żebyście widzieli wyraz twarzy strażaków jak usłyszeli cenę… Chcieli dzwonić po psychiatrę o specjalizacji ułomność wrodzona…

M43
4 lat temu

Tak oto jeżdżą młodzi „mistrzowie” kierownicy. Zero umiejętności i odpowiedzialności. 🙁

Śmiechu warte
4 lat temu

To się Sebek z Matim popisali. Najpierw Żubr na promocji i impreza w opcji No-Inclusive, później Szybcy i Wściekli wersja 'pa tera to’, a na koniec 'Tata ratuj’ 😆

Stary kierowca
4 lat temu

Tak jeżdżą młodi i jeszcze się mądrują/

Kks Kalisz
4 lat temu

Pewnie jechali na balet do Pleszewa

37
0
Napisz co o tym sądziszx
×