Zderzenie 4 aut w Raszkowie na Wałowej

Ponownie doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Koźmińskiej w Raszkowie. Tym razem około godziny 15 zderzyły się cztery auta.

Szczęśliwie nikt nie ucierpiał. W tym roku zapowiedziano powstanie sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu. Prawdopodobnie zakończy to serię pechowych zdarzeń.

POLECANE NEWSY

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Raszkowianin
1 rok temu

Naprawdę nie rozumiem, po co w tym miejscu stawiać sygnalizację. Ta uliczka powinna być zamknięta dla ruchu. Wystarczy jadąc od centrum skręcić w lewo i wjechać na ul. Wałową od strony ul. Jarocińskiej. Tam jest idealna widoczność. W ogóle dziwie się ludziom, że nie jeżdżą tamtędy – ile nadrobią, 150 m? Sygnalizacja nie rozwiąże problemu definitywnie – może przecież w jakimś dniu najzwyczajniej w świecie się wyłączyć. Albo trafi na kogoś, kto ma w nosie czerwone światło – sygnalizacja w Radłowie pokazuje dobitnie, że takich kierowców jest cała masa.

Tomek do Olek
1 rok temu

Przejdź się choćby drogą na Bugaju w stronę lasu, w Ligocie ul. Krotoszyńską, z Koryt droga na Bronów albo w Korytnicy droga na Bieganin.  Tylko przed wyjazdem zadzwoń już do mechanika, że przyjedziesz zawieszenie naprawić.

rrr
1 rok temu

2 złomy mniej

Olek
1 rok temu

Chyba piszesz o drogach polnych, bo asfaltowe są ok. A jak Poldek uważa że znaki drogowe są niepotrzebne to jest dopiero katastrofa z tego poldka.

Iza do Poldek
1 rok temu

Racja stan dróg w gm Raszków to katastrofa.

Poldek
1 rok temu

Ludzie tam nie patrzą przed siebie jak jechać tylko w asfalt się gapią, aby te dziury i zapadające studzienki omijać. I to nie tylko w Raszkowie, bo w innych miejscowościach tej gminy to samo jest dziura obok dziury pokryta dziura. Zamiast zrobić coś tymi dziurami to rozstawiają teraz nikomu nie potrzebne znaki.

seniortakaprawda
1 rok temu

Sygnalizacja nie poprawi bezpieczeństwa. Raszków to przecież wioska, każdy jeździ jak mu pasuje.

Wiaczesłav Bierezuckiy
1 rok temu

Ciekawe czy sprawca był trzeźwiejszy od liderki Bajmu

Miki
1 rok temu

Matko boska co za karambol po 500 złotych mandatu każdemu zaraz by sie nauczyli jeździć przez takich jak oni strach na drogę wyjeżdżać ;/

Wsiowieszcz
1 rok temu

Kto ma golfa to jest gość
Jednak golfa puknął ktoś
Potem wszyscy się pukali
Czy to duzi czy to mali
Aż ktoś krzyknął – miły Panie
Zrób nam ładne skrzyżowanie
A Pan uznał jego rację
I zrobi sygnalizację

10
0
Napisz co o tym sądziszx