OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wytrwali w małżeństwie 50 lat ZDJĘCIA

Wytrwali w małżeństwie 50 lat ZDJĘCIA

W ostrowskim Ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Kilkanaście par w tym roku świętuje 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego i podczas uroczystości odnowiło przysięgę.

O wzruszeniu i miłości nie muszę nic pisać – wystarczy spojrzeć na zdjęcia! Wszystkim złotym jubilatom życzymy szczęścia i dobrego zdrowia na dalsze wspólne lata!

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Radni odpowiadają Beacie Klimek. Tłumaczą decyzję ws. absolutorium i pieniędzy dla sportu
12 komentarzy
Edek
5 lat temu

Redakcjo, czy Szanowni Jubilaci mają nazwiska? Tak trudno to podać?

seniortakaprawda
5 lat temu

Wytrwali! Młodzież niech bierze przykład. Można, można.

12
0
Napisz co o tym sądziszx
×