Szymon nie dał się w The Voice of Kids

Udostępnij
Tweet

Szymon Tokarski z podostrowskich Karsek nie dał się tremie i świetnie zaprezentował się w programie The Voice of Kids emitowanym w TVP. Pełen werwy zaśpiewał i zatańczył do utworu Dody – Nie daj się.

Energia w głosie spowodowała, że do Szymona odwrócili się na fotelu Cleo oraz Tomson 8 Baron. Po chwili zawahania Szymon wybrał drużynę Cleo, która przekonywała go, że jest podobny do niej podczas występu na scenie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Skradziono motocykl. Był kultowy
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Uszol taki jak ty
3 lat temu

Ten mały chadziaj ale skrzeczał, jak indyk.

Marcin osw
3 lat temu

Dobra masz mnie lepiej ci? Boże nie ma to jak siedzieć i hejtowac. Argumenty jak nie wiem mała litera duża litera i może przecinek jeszcze? O tym świadczy kultura że ktoś błąd w pisowni zrobi? No to fakt wykształcony jesteś. Ja nikogo nie obraziłem a wyraziłem opinie jest różnica

Ostatnio edytowany 3 lat temu by Marcin osw
do Marcina osw
3 lat temu

Marcin,wróć do szkoły podstawowej,naucz się pisać poprawnie – zamiast się wymądrzać na forum !

Do Marcina osw
3 lat temu

Koleś,to nie ja napisałem ten post i Cię obrażałem,ale jak wychowania wymagasz od innych,zacznij od siebie.Zwrócę uwagę,że prostactwo i brak inteligencji u innych dostrzegasz a ,, hamstwo,, piszesz z błędem,pisze się przez ,,ch,, ! Ponadto,styl językowy Kalego 😃 ! ,,Miałem problem o dodę,, raczej z dodą,koleś.A ponadto,Czesław Niemen,to nie Twój kumpel i do pięt mu nie dorastasz,aby pisać ,,czesiu niemen,, i na dodatek z małej litery. Takie Twoje wychowanie?

Marcin osw
3 lat temu

Cóż na niski poziom wychowania i inteligencji,prostactwo i hamstwo tyle mogę odpowiedzieć sobie która mnie obraża. Miałem problem o dodę bo jeżeli ktoś ma swoje lata jak ja to wie że pani doda dorobiła się ciałem w jednym z programów Polsatu kto pamięta ten wie.

Ostatnio edytowany 3 lat temu by Marcin osw
15
0
Napisz co o tym sądziszx