Okradli jubilera w galerii. Weszli przez wycięty otwór w dachu

W niedzielę o godzinie 9 powiadomiono policję o kradzieży w sklepie jubilerskim. Złodzieje minionej nocy dostali się do wnętrza galerii handlowej Kalisz, skąd ukradli biżuterię. Trwa szacowanie strat.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcy wycięli otwór w dachu i weszli do wnętrza obiektu. Z nieoficjalnych informacji, które pojawiły się w lokalnej prasie wynika, że akurat w tym czasie pracownik ochrony galerii wyszedł i nie słyszał odgłosów włamania.

Trwa ustalanie sprawców spektakularnej kradzieży.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  18-latka reanimowana przed domem (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

32 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
heheszki
3 lat temu

FACHOWCY 🙂

Slawo
3 lat temu

Gang Olsena😁

mecenas
3 lat temu

Nic nie wycinali,tylko wyjęli wentylacje , to nie trudne przy takiej technologi budowy obiektów przemysłowych

Ar
3 lat temu

Kolejny przykład emerytów w tzw ochronie. Pewnie spał lub z gr inwalidzki nie słyszy. A pseudo ochroniarza wydaje się że są pierwsi po wlascicielu. Tania ochrona – śpiąca ochrona.

Rolex
3 lat temu

Na pewno ochroniarz maczał w tym palce i byli w zmowie. Pewnie już dostał swoją dole.

....
3 lat temu

Żeby zrobić taka dziurę to sprzęt trzeba mieć odpowiedni. Nikt nie słyszał. Masakra. Nie rozumie to dziura weszli odrazu do jubilera. Czy ogólnie na obiekt galerii.

sasquad
3 lat temu

W którym to było filmie? Na 100% w którymś z filmów wykorzystano tą samą metodę.

włam
3 lat temu

takim warto podać rękę – fachowcy . I tak – skąd wiedzieli jak trafić idealnie w stoisko jubilera. Skąd wiedzieli gdzie w tym czasie jest ochrona ?. Skąd wiedzieli ,jak wyłączyć monitoring elektroniczny itp ., ??? Pewnie widzieli,ze ochrona o godz. 0.00 idzie w kimono, a inny monitoring elektroniczny śpi razem z nimi, -„fachowcy”. Wyciąć 2 m2 poszycia dachu, bez hałasu, to juz sztuka . Chyba,że galeria zatrudnia ślepych, głuchych, be nóg ochroniarzy . ALE JAJA. Moze lepiej wpuscić tam z 2-3 owczarki z kamerami na karku?

Zdziwiony
3 lat temu

No nie wierzę!!! To złodziej tak szybko wycinał otwór, czy ochroniarza tak długo nie było? Przecież to ku…. nie jest z kartonu, dach, sufit itd. No i do tego jeszcze hałas! Coś mi tu śmierdzi… A może to były „Kobiety mafii?” 😆

oo
3 lat temu

bułahaha.bułahaha super zabezpieczone to było!!

32
0
Napisz co o tym sądziszx