Specjalistyczne łóżka trafiły od WOŚP do Ostrowa

20 łóżek Evario do intensywnej opieki medycznej dziś prosto z fabryki trafiło do Ostrowa Wielkopolskiego. To niezwykły sprzęt, który w tych trudnych czasach walki z koronawirusem został podarowany przez fundację WOŚP na oddziały COVID-19 w naszym szpitalu.

Łóżko elektryczne – czterosegmentowe z czego 3 segmenty ruchome, wyposażone w panel centralny, pilot podręczny oraz w panel wbudowany w barierki do sterowania przez pacjenta oraz personel medyczny.

✅ Materac piankowy

✅ Materac zmienno-ciśnieniowy

✅Wieszak na kroplówkę

CZYTAJ  Wypasiony radiowóz trafił do Ostrowa

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aneta
1 rok temu

Do wszystkich krytykujących Owsiaka, proszę przy sobie nosić karteczkę, w razie hospitalizacji nie korzystam ze sprzętu WOŚP

Maciej
1 rok temu

Do pielęgniarki kobieto zajmi się obowiązkami a nie krytykuj ludzi którzy próbują coś robić w tym kraju jak władza martwi się o własne tyłki a nie o obywateli, a kaczor razem z ziobrem chce nam zafudować państwo policyjne bo śni im się dyktatura jak u łukaszenki.

Do pielęgniarki
1 rok temu

To niech Pani odklada do skarbonki i sama za jakiś czas pochwali się zakupem lozka dla szpitala. Taka krytyka Owsiaka, a nikt sam sie za zbiórki nie weźmie. Gdyby nie stworzył WOSP ciekawe ilu chętnych by sie znalazło aby zaopatrzyć szpitala.

Bartek
1 rok temu

a w Polsce polskich producentów łóżek brak, że zebrane środki transferuje za zachodnią granicę?

Michał
1 rok temu

Tadziu teraz twoja kolej … A nie tylko brać i brać a babcię ślą bo myślą że pójdą do nieba , a nie jedna za życia zaraza

Pielęgniarka
1 rok temu

Widzę że co niektórzy na siłę próbują legalizować wielkie oszustwo ta orkiestra to wielkie oszustwo przecież owsiak nic nie kupuje za swoje tylko za ludzi datki , jak jest taki dobry w zarządzaniu i pomnażaniu pieniędzy na ministra zdrowia go dać za baczymy jak sobie poradzi czy rozwiąże nasze problemy ze służbą zdrowia, a szpital jest cały od wielu lat oklejany serduszkami wszędzie są prawie na każdym sprzęcie i szafkach itd .trudno się połapać wynika z tego że cały szpital wyposażył ten lewak

Złoty Melon
1 rok temu

To nie Owsiak zbiera na dzieciaki, to dzieciaki zbierają na Owsiaka

Damian
1 rok temu

Ile łózek dla szpitali zakupiła w poprzednim roku fundacja Tadeusza R.?

Czytelnik
1 rok temu

Taki co nie dajeWOŚP to na łóżko pierwszy bo mówi że mu się należy są tacy w kościele na przodzie siedzi na tace daje

Do pielęgniarka
1 rok temu

Po Twoim wpisie widać dwie rzeczy – że taka z ciebie pielęgniarka jak z koziej dupy trąba oraz że jesteś zmanipulowana przez media ojca dyrektora. Takim jak ty się nie dogodzi, zawsze napiszesz że tyle dał a tyle przepiera….. Jak ci żal to na orkiestrę nie dajesz i finito. A tak na marginesie, to jak ci wolontariusze mieli oklejać tymi serduszkami skoro od roku do szpitala nie można się dostać? Tacy jak ty faktycznie powinni podpisywać taką klauzulę.

15
0
Napisz co o tym sądziszx