Zderzenie VW i Peugeota w Radłowie

W sobotę wieczorem doszło do zderzenia się dwóch aut osobowych. W Radłowie Volkswagen uderzył w tył Peugeota. Dwie osoby uskarżały się na dolegliwości.

CZYTAJ  Gessler przeprowadziła kuchenną rewolucję. Czy lokal przetrwa?

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ala
1 rok temu

Do gzyms. Ciekawe co by napisali o tobie i twojej wspaniałej rodzinie jeśli trafisz na tą stronę. No bo to przecież idealna rodzina ty wybitnie mądry jak przeczytać można. Co najmniej psycholog rodzinny z wykształcenia. Tylko w papierach jakoś zawodówka nieskończona widnieje. No ale nie ma co lepiej obcej rodzinie brudy wyciągać niż zająć się swoją heh niech żyje hejt.

gzyms
1 rok temu

Do Booo 😃😃😃 bo jebnę, dziecko, na wiosce vel mieście można parkować na ulicy w oświetlonym miejscu… bardziej bym się przyglądał lumpom- ćpunom co widzą 17 cm po pobraniu. 😁😁😁 prawda Cię uratuje… I calą rodzinę waszą. A chodnik jak sama nazwa wskazuje służy do chłodzenia A nie parkowania. Buraczki.

Last edited 1 rok temu by gzyms
Hudy81
1 rok temu

POS I wszystko jasne

Booo
1 rok temu

I przede wszystkim pisze do ludzi co pisali że ćpuny że patola. Jeżeli macie coś oleju w głowie. Zobaczcie jaka różnica jest pomiędzy golfem a peugeotem i sami zobaczycie że jedno auto chyba już jakiś czas stało na tej drodze zaparkowane. I pokażcie mi jaką kolwiek kobiete w wieku ponad 40 co nie zapina sie w pasy wsiadajac do auta. 🙂

Booo
1 rok temu

Ludzie wy myślicie coś w ogóle czy wam już oczy pizdą zaszły. Jechał normalnie a babka zamiast zjechac na chodnik to wolała stanąć na drodze. I nie wiem co ma jedno do drugiego skoro nic mu nie wykryli pozdro ostrowska debilioza

Prezesik
1 rok temu

Są jacy są. Matka najnormalniejsza lecz popełnia błędy broniąc im dupy. Nie widzą żadnego problemu u siebie a mają ich całkiem sporo. Szkoda dzieci w tej rodzinie!

Kobieciarz co lubi duży biust
1 rok temu

Oj tam przesadzacie.Każdy lubi się zabawić. Jeden przy alkoholu, drugi przy dragach a inni zabawiają się z kobietami. Każdy robi to co lubi i nic wam do tego!!!

To to
1 rok temu

Katastrofa to się stała jak cie matka urodziła.

Lili
1 rok temu

Ta rodzina to patologia jeden lepszy od drugiego. Matka dupy broni a to co się wyprawia w tym domu to jakiś cyrk. Powinna się nimi wkoncu zainteresować policja. Gówniarz ślepo zakochany moze szukal żoneczki złodziejki 😂

gzyms
1 rok temu

Młody jechoł po nią? 😁😄😃😀 gdzie tym razem?! Babka tam wsztstkich źle wychowuje. Z sobą też ma problemy- od zawsze .

14
0
Napisz co o tym sądziszx