OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

2 mężczyzn zginęło pod pociągiem (aktualizacja)

W miejscowości Garki doszło do tragicznego wypadku motoroweru z pociągiem. Dwóch mężczyzn w młodym wieku zginęło na miejscu po zderzeniu z pociągiem relacji Wrocław – Warszawa.

+

Obaj byli mieszkańcami okolicznej miejscowości. Jeden miał 39, a drugi 30 lat. Jadąc motorowerem Router wjechało z ulicy gruntowej na wyasfaltowany przejazd kolejowy. Jest on wyposażony w znak STOP. Pociąg potrącił ich prawym narożnikiem. Mężczyźni mieli założone kaski

43 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kama
odpowiada  Kazimierz
6 miesięcy temu

Tak a ty stałeś nad tymi zwłokami i na pewno Debilu obwąchiwaleś?!.

Anonim
odpowiada  !!!
6 miesięcy temu

Dokładnie Pani Róża bardzo dobrze zna chłopaków, skoro tyle o nich wie. Daj już kobieto spokój, zginęli z własnej nie odpowiedzialności, Pani jest święta i pani najbliżsi!? Zginęli i dajcie im już spokój!!

Doktor
odpowiada  Marcim
6 miesięcy temu

Tobie… Debil

!!!
odpowiada  Róża
6 miesięcy temu

Na prawdę daruj już sobie te modre niczemu potrzebne słowa bo jesteś żałosna.Widoczmie bardzo dobrą znajomą jesteś tych chłopaków Skoro tak o wszystkim wiesz!!!Pewnie to ktoś z Garek taki mądry jest teraz.Ci co tam przyjechali na miejsce gapie żeby z ciekawości widzieć tą tragedię a później opowieści po wsi żeby afera była!!! Dla rodzin stała się wielka tragedia i na prawdę daruj sobie te swoje mondrosci!!! Chodzby ze względu na te ich dzieci co to czytają!!!

Bobo
odpowiada  Paweł
6 miesięcy temu

Pijesz nie jedz!!!

Róża
odpowiada  !!!
6 miesięcy temu

Dlatego tak pisze ponieważ jeździł całe życie na ratuszu, samochodem później motorem teraz powinno być to przestrogą dla niektorych że koniec będzie tak wyglądał. Gdyby ktos postronny zginął jak wtedy wyglądała by sytuacja!!!

Last edited 6 miesięcy temu by Róża
Paweł
odpowiada  CZ
6 miesięcy temu

Chłopaki ze ścięgien(Garki) nachlani od rana do wieczora i jeżdżą po pijaku, nazwiskami nie bede pisał, ale z 3 domów są te o chleje, tylko czekać jak coś wykombinują tego typu, sobie lub komuś krzywdę zrobią. Policja zamiast pałować kobiety powinna pałować tych pijaków.

!!!
odpowiada  Róża
6 miesięcy temu

Weź analfabeto najpierw naucz się pisać poprawnie a później dopiero udzielaj na forum.Nikt nie jest święty ale to nie jest powód żeby kogoś oczerniać na forum!!!Po co takie coś piszesz co?Dla satysfakcji?Mam nadzieję że w twojej rodzinie nie będzie takiej tragedii bo Ci tego nie życzę!!!

Ona
odpowiada  Przykre
6 miesięcy temu

Widoczność dobra? Człowieku byłeś tam? Widziałeś ten przejazd?

Kazimierz
odpowiada  zbychu
6 miesięcy temu

Bo z Ich Wnętrzności unosili się opary Alkoholu w postaci Piwa Żubr po 2,50 z Dino

43
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x