OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Restauracja Mleczna Perła zamyka się definitywnie

Najpierw sprzedano Ostrowską Spółdzielnię Mleczarską do OSM Koło, a teraz należąca także do nich Restauracja “Mleczna Perła” zamyka się definitywnie. Jako powód podano koronawirusa. Do przyszłych klientów, którzy wpłacili zadatek wysyłane są pisma, ale zawiera on nieprawidłowy adres e-mail co utrudnia odzyskanie pieniędzy.

+

W piśmie rozsyłanym do klientów można dowiedzieć się, że z powodu zakazu prowadzenia działalności restauracyjnej w budynku Mleczna Perła, odstępuje się od umowy i deklaruje zwrot zadatku. Ten w omawianym przykładzie wynosił 500 zł. By móc go odzyskać, należało wysłać swój numer konta bankowego pod adres e-mail, który jak zauważają ostrowianki skupione w grupie na Facebooku Mamuśki Ostrów Wlkp. jest nieprawidłowy. W piśmie podano: [email protected] W rzeczywistości trzeba użyć: [email protected] Klienci otrzymywali informację o niedostarczeniu wiadomości. Dyrektorem jest pani Daria Witczak.

Na końcu pisma wskazywana jest inna restauracja, która niedawno otwarła się na terenie Ostrowa Wlkp., która może przejąć zlecenia na organizację imprez okolicznościowych.

Treść pisma:

Niniejszym, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole Oddział w Ostrowie Wielkopolskim Restauracja “Mleczna Perla” zawiadamia, że z powodu zakazu prowadzenia działalności restauracyjnej w budynku restauracji „Mleczna Perla” wynikającego Z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19.04.2020 roku i 10.04.2020 roku, a wcześniej z rozporządzeń Ministra Zdrowia z dnia 13.03.2020 i 20.03.2020 w sprawie ogłoszenia na obszarze RP stanu zagrożenia epidemicznego i stanu epidemii, odstępuje od umowy zlecenia z dnia ******** r Nr **/20** na organizacje przyjęcia okolicznościowego, wskutek czego zawarta umowa wygasa, a wpłacony zadatek podlega zwrotowi.

W związku z powyższym. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole Oddział w Ostrowie Wielkopolskim Restauracja „Mleczna Perla” zawiadamia, że niezwłocznie zwróci Zleceniodawcy kwotę 500 PLN wpłaconą tytułem zadatku związaną z w/w umową, wobec czego prosimy o podanie nr rachunku bankowego, na który nastąpi zwrot wpłaconej kwoty zadatku.

Prosimy o przesłanie informacji o danych i numerze rachunku bankowego na który ma nastąpić zwrot zadatku na następujący adres e-mail:

[email protected]

Jednocześnie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole Oddział w Ostrowie Wielkopolskim Restauracja Mleczna Perla wskazuje, że Państwa przyjęcie okolicznościowe w zaplanowanym lub uzgodnionym terminie będzie mogło się odbyć w restauracji wskazanej (dane innej restauracji).

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
27
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x