Cyganki okradają kobietę. Rozpoznajesz je? (wideo)

Udostępnij
Tweet

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Blizanowie poszukują sprawców kradzieży, do której doszło w październiku br. na terenie gminy Blizanów. Kamery monitoringu zarejestrowały sylwetki dwóch kobiet, które mają związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby z nagrania, prosimy o kontakt z Policją.

+

Do kradzieży doszło 23 października br. tuż przed godziną 10:00. Do domu seniorki pod pretekstem sprzedaży koców, weszła kobieta. Nieznajoma tak umiejętnie odwróciła uwagę starszej Pani, że ta nie zauważyła, kiedy do jej domu weszła wspólniczka „akwizytorki”. Łupem kobiet  padła biżuteria oraz pieniądze.

Policjanci pracujący nad sprawą zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których zarejestrowane zostały sylwetki kobiet, podejrzewanych o kradzież.

Osoby, które rozpoznają kobiety z nagrania, bądź mają jakiekolwiek informacje na ich temat, prosimy są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie – mł. asp. Adamem Walczakiem  pod numerami telefonów 62 76-55-730 lub 62 76-55-790. Informacje można również przekazywać całodobowo Oficerowi Dyżurnemu KMP w Kaliszu pod numerem telefonu 62 76-55-900.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Przerwana koszykarska kariera. Jest nadzieja na powrót
Subskrybuj
Powiadom o

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pener z Nowotki
5 lat temu

Jak można nazwać C****a bez rąk? Godnym zaufania

Kto wynalazł triatlon?
odpowiada  Pener z Nowotki
5 lat temu

CCXXan.
Na basen pieszo, z basenu rowerem.

?
5 lat temu

Mówią w telewizji.
Ostrzegają a stare mochery i tak mają to w dupie i wpuszczają obcych do domu a potem szok bo okradli.
Głupia stara naiwna baba!
Dobrze jej tak.
Nie żałuję jej wcale.
Ma za swoje!

Mmm
5 lat temu

Ostatnio bylam na jarmarku we Wrocławiu i czuje jak mnie ktos po tyłku maca odwracam się a za mną dwie C****ki a w spodniach mialam chusteczki i pewnie myślały ze to hajs także trzeba wszędzie uważać !!!!

NO RESPECT
5 lat temu

Wszyscy wyzywają na bezkarność, a jak przychodzi co do czego, to mało kto zgłasza zachowania sprawców Policji. Niedawno wszedłem do jednego ze sklepów w Galerii Ostrovia i dowiaduję się, że przed chwilą CCXXanka próbowała pod spódnicą wynieść buty. Ekspedientka zauważyła, narobiła szumu i w końcu sprawczyni oddała buty i sobie poszła. Ale Policji obsługa nie wezwała. Usiłowanie kradzieży też jest karalne.
A i same organy państwowe jakoś nie bardzo skutecznie walczą z pewnymi plagami. Jak kupiłem samochód używany za parę tysięcy, złożyłem zaraz deklarację podatkową i na drugi dzień telefon z Urzędu Skarbowego żebym dokładniej podał dane pojazdu (numery VIN). Ciekawe czy skarbówka się tak wnikliwie interesuje skąd nie pracujący analfabeci mają Maybachy i pałace za setki tysięcy. Z wróżenia na ulicy? Śmiech na sali, kpina, wstyd skarbówka. Maluczkich potrafią łapać…

1
odpowiada  NO RESPECT
5 lat temu

Dokładnie, skarbówekczka jest za krótka na niektórych, albo się boją haha
Nieumyślnie źle jedną cyferkę się napisze to od razu wielkiego złodzieja i oszusta potrafią z człowieka zrobić …

Realista
5 lat temu

Ostatnio brudas przyjechał srebrnym Smartem na PPL do galerii i stanął na samym środku miejsca dla inwalidów, oczywiście bez uprawnień. Wyszedł jak król i śmiał się wszystkim którzy to widzieli.

Tępić dziadostwo, które nie potrafi się dostosować do życia w społeczeństwie z zasadami!!!

benz
odpowiada  Realista
5 lat temu

brudasy PPL to plaga zlodziejska nacja, tepic brudasow kapusiow, jak widze to pluje na nich

do realisty
odpowiada  Realista
5 lat temu

mało że nie umieją sie dostosowac czuja się jak wyzszosc i wiekszosc nie szanuja nikogo !!!!!!!!!!!!!!

Jaja
odpowiada  Realista
5 lat temu

Szkoda, że akurat nikt z przechodniów nie potknął się oczywiście całkiem przypadkowo obok opisanego smarta urywajac lustereczko i przypadkowo oczywiście korzystając z tego, że nad potknięciem przecież nie ma kontroli wybić szybę jedną albo ze dwie ? Mogła się zdarzyć przecież taka sytuacja, że oglądając swój świeżo zakupiony scyzoryk albo i stary jakiś przypadkiem się znalazł rozłożony można też nie patrząc na drogę, którą idziemy potknąć się upadając trafić ze dwie opony w smarcie prawda? Za właścicielem raczej nie czekać ? Szkoda, że mnie wtedy tam przypadkiem nie było. A żem spory gość to wszystkie szyby i opony pod ciężarem mym „pykly” SAMI MUSIMY SOBIE Z NIMI RADZIĆ I WSZYSCY POMAGAĆ TYM KTÓRZY MAJĄ Z BRUDASAMI PROBLEM.

sąsiad
5 lat temu

do czasu jak się mohery nie nauczą że się do domu obcych nie wpuszcza takie sytuacje będą miały miejsce .Po za tym C****y w tym kraju są bezkarni .

do sasiad
odpowiada  sąsiad
5 lat temu

czlowieku to nie tylko dotyczy moherow czy Pani z jarmarku na rynku była moherem czy ekspedientka z galerii byla moherem odp brzmi nie

ZnanyTemat
5 lat temu

Uważajcie, pamiętajcie jak zapukaja do waszych drzwi z predekstem jedzenia lub szklanki wody… W ten sposób robią rekonesans gdzie mieszkają starsze osoby, albo bardzo ufne co mają wartościowego ostatnio widziane były na zebcowie jak chodziły od mieszkania do mieszkania. Sprytna banda skąd niby oni wiedzą gdzie mieszkają starsze osoby, często też dzwonią z ksiazku telefonicznej na imiona typu Władysława, Franciszek itp ale raczej to im sprawdza się bardziej na wsiach gdzie ludzie są bardziej wyczuleni na ich obecność..polecam unikać i napewno nie wpuszczać do domu. Jakby wmawiały że umierają to niech umierają przed drzwiami a nie za drzwiami

Pan
odpowiada  ZnanyTemat
5 lat temu

Jak żyje na tym.swiecie jeszcze C**** do mnie do drzwi nie zapukal.

Maniek
5 lat temu

Ciężka praca C****ek….

Czytelnik
5 lat temu

Pokazcie to w kolorze to lepiej będzie widać

Maharadża
odpowiada  Czytelnik
5 lat temu

Po co ? Przecież gołym okiem widać że ciapate

Rychu
odpowiada  Czytelnik
5 lat temu

Maharadza a jesteś w stanie rozpoznać ciapatą od ciapatej?

Maharadża
odpowiada  Czytelnik
5 lat temu

Po zapachu

Osw
5 lat temu

Ostatnio te brudy zaczepialy w kauflandzie

28
0
Napisz co o tym sądziszx