OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Pościg zakończony w kukurydzy. Uciekający to dilerzy?

Pościg zakończony w kukurydzy. Uciekający to dilerzy?

Po godzinie 7:00 policjanci z ostrowskiej drogówki rozpoczęli pościg za autem, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli w okolicy Zacharzewa/Lamek. Pościg zakończył się w polu kukurydzy. Prawdopodobnie w aucie przewożone były narkotyki z przedmiotami dilerskimi typu waga.

+

Volkswagen Golf uciekając przed radiowozem, zjechał z drogi krajowej nr 36 i kierował się w stronę Radłowa. Na ul. Osiedle Robotnicze jechał z nadmierną prędkością, co po wjechaniu w ostry zakręt nie mogło skończyć się inaczej niż poślizgiem. Osobówka wjechała w pole kukurydzy.

Co najmniej jeden mężczyzna wybiegł z auta i wyrzucił po drodze podejrzane przedmioty. Według okolicznego mieszkańca, inny z mężczyzn został w aucie. W sumie jechało ich trzech. Policjanci rozpoczęli pościg pieszy. Jeden z uciekających zdążył dobiec aż do Folwarku. Według świadka jeden z mężczyzn miał się czołgać w polu kukurydzy, ponieważ ta była wysoka raptem na metr.

Ostatecznie wszystkich zatrzymano. W pojeździe znaleziono worek foliowy z kilkuset gramami białego proszku. Była w nim również waga dilerska. Dwa kolejne przedmioty znaleziono w polu. Jednym z nich miał być nóż. Samochód był na jarocińskich tablicach rejestracyjnych.

Trwa ustalanie szczegółów zdarzenia. Niektórzy z policjantów z poświęceniem wbiegli w mokrą kukurydzę dość mocno brudząc swoje mundury.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!
39 komentarzy
Drijwer ten ptafdzywy dtajfer
8 lat temu

Dilerzy specjalnej troski

UFO
8 lat temu

Na regatowa przyjedziemy jak sie ociepli

Endrju 01
8 lat temu

Stary grat+młode łebki=dilerka na dorobku 😉

ANDY
8 lat temu

To na bank -Jojo i Gruby dostaną nagrody za brawurową akcje.

Eugeniusz Grzejniczek
8 lat temu

Mielot to sprzedajna szmata

SAW
8 lat temu

Mistrze świata

Kubix
8 lat temu

Bolo ! Auu!

Jamal
8 lat temu

bolo wracaj!!! garix nie sprzedaj nikogo

Endrju 01
odpowiada  Jamal
8 lat temu

W internecie mu piszą co ma robić hah

Jakub Tajdel
8 lat temu

Chłopaki rakieta już leci!!

39
0
Napisz co o tym sądziszx
×