OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zarzuty dla kobiety podejrzanej o zabójstwo męża

45-letnia ostrowianka usłyszała zarzut zabójstwa męża, z którym mieszkała w bloku przy ul. Piastowskiej w Ostrowie Wlkp. Jego ciało odnaleziono w poniedziałek przed świtem. Zdaniem śledczych, podejrzana miała zadać co najmniej 21 ciosów nożem. Kobiecie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

+

W ciągu kilkugodzinnych zeznań kobieta stwierdziła iż nie pamięta tego co się stało. Podejrzaną ma zbadać biegły psychiatra. Śledczy zabezpieczyli nagranie z monitoringu znajdującego się na bloku, który wykaże kto w przedmiotowym czasie wchodził i wychodził z budynku. Wiadomo, że kilka godzin przed tragedią małżeństwo było u sąsiadki i nic nie wskazywało na dramat, który miał się wkrótce wydarzyć.

Zabezpieczone narzędzie zbrodni to nóż typu fińskiego o długości ostrza co najmniej 10 centymetrów i szerokości prawie 2. Najprawdopodobniej jutro Sąd ma rozpatrzyć wniosek o tymczasowe aresztowanie kobiety. Morderstwo miało miejsce w dwupokojowym mieszkaniu, a rzekomo śpiąca w pokoju obok 18-letnia córka nic nie słyszała. Do zdarzenia zdaniem biegłego lekarza doszło około godziny 22:00.

POLECANE NEWSY
32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
32
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x