OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wypadek na newralgicznym skrzyżowaniu

Wypadek na newralgicznym skrzyżowaniu

Do zderzenia Audi i BMW doszło w piątek po godzinie 18:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca Audi na jarocińskich tablicach rejestracyjnych uderzyła w czarne BMW. Kobieta dostała padaczki. Na miejsce dotarły dwie jednostki straży pożarnej oraz pogotowie i policja. Wypadek miał miejsce na newralgicznym skrzyżowaniu ulic Raszkowska/Al. Słowackiego/Krotoszyńska/Dworcowa w Ostrowie Wlkp.

+

Prowadzone są czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Obaj mieli zielone światło? Zabrakło tego
17 komentarzy
jarek
9 lat temu

Udar nie udar prawo jazdy zabrać, na drodze się uważa

17
0
Napisz co o tym sądziszx
×