OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Turniej o puchar Radnego Jana Jacyno

Turniej o puchar Radnego Jana Jacyno

W niedzielę w Bonikowie odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Radnego Gminy i Miasta Odolanów Jana Jacyno. W turnieju zorganizowanym przez Klub

Sportowy Bonikovia wzięło udział pięć drużyn: gospodarz turnieju Bonikovia Boników, F.U.K.S. Garki, Iskra Świeca, FC Uciechów oraz Korona Nadstawki.

Wśród zaproszonych gości obecny był wiceburmistrz Gminy i Miasta Odolanów pan Marian Janicki – ufundował on piłki, którymi rozgrywano mecze turnieju.

Puchar Radnego Gminy i Miasta Odolanów Jana Jacyno zdobyła drużyna F.U.K.S. Garki, która nie przegrała żadnego meczu.

Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca pięciu bramek – Jan Kowalski, zawodnik drużyny Bonikovia Boników.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 1. F.U.K.S. Garki

2. Bonikovia Boników

3. Korona Nadstawki

4. Iskra Świeca

5. FC Uciechów

 

opr. Karolina Jacyno

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Rozpoznał go ochroniarz. W plecaku miał świeżo skradziony towar
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×