OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie z Kawasaki przy Dembińskiego

Zderzenie z Kawasaki przy Dembińskiego

W niedzielę przed godziną 15 doszło do zderzenia osobówki z motocyklem Kawasaki na skrzyżowaniu ulic Poznańska Dembińskiego. Kierujący motocyklem został przewieziony do ostrowskiego szpitala z urazem nogi. Przebieg zdarzenia ustala ostrowska policja.

przygotował:

Marek Radziszewski

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Czy miasto powinno dać kolejne miliony na sport?
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×