W niedzielę przed godziną 15 doszło do zderzenia osobówki z motocyklem Kawasaki na skrzyżowaniu ulic Poznańska Dembińskiego. Kierujący motocyklem został przewieziony do ostrowskiego szpitala z urazem nogi. Przebieg zdarzenia ustala ostrowska policja.




przygotował:
Marek Radziszewski
Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv





