OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Niższe ceny biletów na pojedynek z Kolejarzem Rawicz

Niższe ceny biletów na pojedynek z Kolejarzem Rawicz

W najbliższą niedzielę na Stadionie Miejskim o godzinie 15.00 rozegrany zostanie pojedynek pomiędzy Holdikom Ostrovia a Kolejarzem Rawicz. Mecz zadecyduje, która z tych drużyn zdobędzie 3 miejsce w tabeli II – ligowych rozgrywek. Zarząd klubu zadecydował o obniżeniu cen biletów na ten pojedynek. Bilet na Trybunę Główną będzie można zakupić za 30 zł, Bilet Normalny 18 zł, Bilet Ulgowy 10 zł. Kasy będą czynne od godziny 13.00.

Wszystkich kibiców zapraszamy na ostatni ligowy pojedynek sezonu 2010.

źródło:

ŻKS OSTROVIA

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Radni odpowiadają Beacie Klimek. Tłumaczą decyzję ws. absolutorium i pieniędzy dla sportu
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×