OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Kradli na złom elementy do pociągów

Kradli na złom elementy do pociągów

Policjanci wydziału kryminalnego ustalili dwóch sprawców kradzieży elementów metalowych z pomieszczeń w rejonie ostrowskiego dworca PKP

W okresie pomiędzy czerwcem a wrześniem bieżącego roku nieznani sprawcy z pomieszczeń firmy mieszczącej się w rejonie ostrowskiego dworca PKP skradli elementy metalowe, między innymi 9 osi stalowych, powodując straty właściciela, które sięgnęły 4.400 złotych.

Policjanci we wtorek zatrzymali dwóch mężczyzn, w wieku 34 i 29 lat podejrzewanych o dokonanie tej kradzieży. Niestety, nie udało się odzyskać skradzionego mienia, które sprawcy po dokonanej kradzieży sprzedali w skupie złomu.

Obu za kradzież czeka rozprawa przed sądem.

źródło:

policja w Ostrowie Wlkp.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Radni odpowiadają Beacie Klimek. Tłumaczą decyzję ws. absolutorium i pieniędzy dla sportu
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×