OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Schetyna namaścił Urbaniaka

Schetyna namaścił Urbaniaka

Poznaliśmy trzeciego kandydata na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Tym razem z ramienia Platformy Obywatelskiej wystartował, obecny poseł, Jarosław Urbaniak.

Prezentacja kandydata odbyła się w ramach konferencji prasowej zorganizowanej na Rynku. Nie zabrakło ważnych osób takich jak chociażby marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna czy Rafał Grupiński, szef wielkopolskiej PO.

W trakcie spotkania z dziennikarzami nie zaprezentowano programu. Mamy nadzieję, że już wkrótce wszyscy trzej kandydaci, Bartosz Ziółkowski, Włodzimierz Jędrzejak i Jarosław Urbaniak przedstawią kompleksową wizję rozwoju Ostrowa Wielkopolskiego.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Radni odpowiadają Beacie Klimek. Tłumaczą decyzję ws. absolutorium i pieniędzy dla sportu
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×