OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy był na Witosa

Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy był na Witosa

Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy odbył się w minioną niedzielę 5 maja 2013 roku na targowisku przy ulicy Witosa. – Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem ostrowian – mówi Piotr Maraszek, prezes spółki Targowiska Miejskie.

Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy przyciągnął wielu zwiedzających. Nie zawiedli również wystawcy, którzy zaprezentowali szeroki asortyment roślin.

Podczas kiermaszu można było nabyć sadzonki, krzewy  i drzewa ozdobne, a także meble ogrodowe, a także środki do produkcji ogrodniczej, narzędzia i sprzęt ogrodniczy  –  wyjaśnia Piotr Maraszek.

Impreza wpisuje się w cykl działań  marketingowo – promocyjnych mających na celu m.in. promowanie Targowiska Miejskiego poprzez przyciągnięcie większej ilości podmiotów handlujących oraz zwiększenie liczby klientów.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Radni odpowiadają Beacie Klimek. Tłumaczą decyzję ws. absolutorium i pieniędzy dla sportu
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×