OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Skradziono biżuterię o dużej wartości

Skradziono biżuterię o dużej wartości

W środę doszło do zuchwałej kradzieży. Około południa, gdy słońce pięknie świeciło na niebie, włamano się do domu jednego z przedsiębiorców z branży komputerowej zamieszkałego przy ulicy Jankowskiego w Ostrowie Wlkp. (boczna od Strzeleckiej). Skradziono mu biżuterię o wartości 70 tysięcy złotych!

Posiadłość posiada monitoring oraz system alarmowy. Tego dnia nie był załączony. To pokazuje, że nawet w pozornie bezpieczny dzień (bezchmurne niebo, słońce ładnie oświetlające okolice) powinniśmy korzystać z tych technologii, gdyż okazja czyni złodzieja. Monitoring choć powinien działać, nie zapisał nic na dysk twardy ewentualnie sprawca usunął nagranie. Wiele wskazuje na to, że złodziej musiał wiedzieć o kosztownościach w danej posiadłości. Biżuteria nie była ubezpieczona od kradzieży.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Ukrainka nie zauważyła znaku STOP. W aucie było małe dziecko (ZDJĘCIA)
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×