OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
O krok od wybuchu w restauracji

O krok od wybuchu w restauracji

Chwile grozy przeżyli pracownicy jednej z restauracji przy ulicy Harcerskiej w Ostrowie. Butla z gazem propan-butan przewróciła się i do szło do rozszczelnienia reduktora.

Gaz z butli zaczął się szybko ulatniać stwarzając niebezpieczeństwo wybuchu. Wezwani na miejsce strażacy weszli w aparatach ochrony dróg oddechowych. Najpierw zakręcili zawór na butli, następnie wynieśli ją  na zewnątrz. Dodatkowo sprawdzili czy nikt nie przebywa w pomieszczeniach restauracji. Na końcu przystąpiono do przewietrzania budynku. Akcja miała miejsce w środe o godzinie 19:20 i zakończyła się o 20:30.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tortowy strach na sesji? Radnych odgrodzono taśmą od mieszkańców
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×