OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Konferencja Dery i Klósaka – start w wybprach, fundusz obywatelski

Konferencja Dery i Klósaka – start w wybprach, fundusz obywatelski

Prezentujemy zapis konferencji prasowej, na której poseł Andrzej Dera oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Maciej Klósak ogłosili, że stworzą wspólne listy do powiatu. Dodatkowo ogłosili koncepcję wdrożenia funduszu obywatelskiego.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tragedia nad stawem. Nie żyje mężczyzna
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×