OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Strażacy w kamienicy szukali zagrożenia i znaleźli!

Strażacy w kamienicy szukali zagrożenia i znaleźli!

Około godziny 17 grupa rozpoznania chemicznego udała się do kamienicy położonej przy ulicy Sienkiewicza w Ostrowie Wielkopolskim. Ze zgłoszenia wynikało, że załączyła się czujka tlenku węgla.

Tym razem nie była to rozładowująca się bateria w czujce, a realne zagrożenie. Awarii uległ piec gazowy junkers. Dzięki czujce w porę wykryto zagrożenie i uniknięto czarnego scenariusza.

Strażacy namierzyli źródło problemu i zakazali używać urządzenia do czasu jego naprawy lub wymiany. Jak widać zakup czujki był trafną decyzją. Urządzenie uchroniło mieszkańców.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
1 Komentarz
bc
1 rok temu

No i bardzo dobrze, ze ta wiadomość się tutaj pojawiła.
Przynajmniej ludzie się dowiedzą, że to działa, a nie tylko fałszywe alarmy.

1
0
Napisz co o tym sądziszx
×