OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
BMW w drzewo. Młoda kobieta poszkodowana (ZDJĘCIA)

BMW w drzewo. Młoda kobieta poszkodowana (ZDJĘCIA)

Chwilę po godzinie 12.30 doszło do wypadku na alei Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody kierowca BMW jechał od strony Kalisza i na łuku drogi dodał gazu.

Stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Najmocniej ucierpiała pasażerka BMW, którą na noszach przetransportowano do karetki pogotowia ratunkowego.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wracali do domu. Przelecieli nad rowem na obwodnicy Ostrowa (ZDJĘCIA)
39 komentarzy
ddd
1 rok temu

99% „młoda kobieta” była żelazoodporna i pasy bezpieczeństwa zapiete były za plecami. Spotkanie z deską rozdzielczą BMW powinno podnieść znacząco poziom świadomości tej pannie.

Marian z pitola
1 rok temu

A to nie becia z Radlowa tam też stoi taki short

39
0
Napisz co o tym sądziszx
×